Zobrazeno 673. – 688. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Ventil servisní 1/4″
SKU:
1185018
Skladem
481,05 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/4″ (6,35 mm) |
Ventil servisní 5/16″ R410a – R32
SKU:
1185022
Skladem
481,05 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 5/16″ |
Úhlová bruska BOSCH GWS 18V-10 (125 mm) Solo
SKU:
7120002
Skladem
4741,28 Kč s DPH| Kategorie výrobku | akumulátorová úhlová bruska |
|---|---|
| Vlastnosti | pouzdro bez akumulátoru, bez nebíječky |
| Napětí: | 18 V |
| Průměr kotoučů | 125 mm |
| Provozní napětí | 18 V |
| Délka | 328 mm |
| Šířka | 108 mm |
| V | 267 mm |
| Rozměr | (d x š x v) 328 x 108 x 267 mm |
| Hmotnost | 1.570 kg |
| Provedení | Bosch Professional (blauw) |
| Volnoběžné otáčky | 9000 U/min |
Úhlová bruska BOSCH GWS 9-125 S, krabice, kabelová
SKU:
7120003
Skladem
2228,76 Kč s DPH| Momentový příkon: | 900 W |
|---|---|
| Volnoběžné otáčky: | 2 800 – 11 000 ot./min. |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Elektrické napětí: | 220 V |
| Výstupný výkon: | 450 W |
| Závit hřídele brusky: | M14 |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Rozměr: | 100 x 280 mm |
| Hladina akustického tlaku: | 104 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 93 dB(A) |
| Nepresnost K: | 3 dB |
Vnější roh 90° (kout) 80×60 mm k žlabu Artiplastic 080806AE černý PVC (vnější roh) 9 ks
SKU:
1214051
Skladem
688,31 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Rozměry | 80x60mm |
| Barva | Černá |
Univerzální olej ve spreji, pro mazání potrubí – 200 ml
SKU:
1110025
Skladem
248,21 Kč s DPH| Hmotnost | 0,6 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Objem | 200 ml |
Vnější roh 90° (kout) 80×60 mm k žlabu Artiplastic 080806AE hnědý PVC (vnější roh) 9 ks
SKU:
1214052
Skladem
681,79 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Barva | Hnědá |
| Rozměry | 80x60mm |
Utahovák rázový GDS 18V-400 s 2 akum.Li-ion 5,0 Ah, rýchlonabíjačkou, BOSCH
SKU:
7180001
Na objednávku
7612,22 Kč s DPH| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru: | 2x 5.0 Ah |
| Max. krutící moment | 400 Nm |
| Max. záběrový moment: | 600 Nm |
| Držák nástrojů: | 1/2 palca štvorhran |
| Frekvence příklepu: | 0-3700 min-1 |
| Volnoběžné otáčky: | 0-2500 ot min |
| Velikost skrutek: | M10 – M20 |
Vakuometr profesionální digitální s podsvíceným displejem a indikátorem slabé baterie 3×AA
SKU:
1183010
Skladem
20011,73 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Provozní teplota | -17 °C do + 65 °C |
| Tlak | 55 bar |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
