-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 5% po registraci IČO.
Pro slevu 5% se zaregistrujte.
32822,43 Kč s DPH
10 skladem
10 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky tepelného čerpadla smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Hydrobox KAISAI je moderní hydraulický modul navržený pro spolupráci s tepelnými čerpadly KHY R290. Spojuje klíčové prvky topného systému do jednoho kompaktního zařízení, což výrazně zrychluje montáž, usnadňuje instalaci a zvyšuje spolehlivost celého provozu.
Uvnitř hydroboxu se nachází integrovaná 10litrová expanzní nádoba, řídicí automatika, třícestný přepínací ventil pro ohřev TUV a elektrický dohřev sloužící jako doplňkový zdroj tepla během náročných podmínek. Všechny komponenty jsou továrně připravené, čímž odpadají další instalační kroky na stavbě.
Hydrobox KAISAI umožňuje ovládání dvou topných zón, což poskytuje možnost kombinace podlahového vytápění, radiátorů nebo fan-coil jednotek s odlišnými teplotními režimy. Modul je plně kompatibilní s celou technologií KAISAI R290 a dokáže efektivně řídit vytápění i přípravu teplé vody po celý rok.
Díky elegantnímu designu, tichému provozu a dlouhé životnosti je hydrobox KAISAI ideální volbou jak pro moderní, tak i tradiční interiéry. Slouží jako spolehlivé srdce topného systému a zaručuje maximální komfort při provozu tepelného čerpadla.
| Hmotnost | 39,0 kg |
|---|---|
| Elektrický ohřívač: | 9,00 kW |
| Hlučnost: | 35 dB(A) |
| Hmotnost v obalu: | 58 kg |
| Maximální spotřeba energie: | 9,18 kW |
| Maximální tlak vody: | 3 bar |
| Přípojka vody na straně tepelného čerpadla: | 1″ |
| Přípojka vody na straně TUV: | 1″ |
| Přípojka vody na straně vytápění: | 1″ |
| Rozměry balení (Š × V × H): | 565 × 765 × 350 mm |
| Rozměry zařízení (Š × V × H): | 501 × 676 × 320 mm |
| Tlaková ztráta při 1,7 m³/h: | 22 kPa |
| Napájení V / Ph / Hz: | 380–415 / 3N / 50 Hz |
Akce
Výhodná balení
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
10 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.