-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Vysoce výkonné tepelné čerpadlo KAISAI monoblok KHY-15PY3 s výkonem 15,45 kW, ekologickým chladivem R290 a třídou A++. Ideální pro celoroční vytápění, chlazení i ohřev vody.
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 29% po registraci IČO.
Pro slevu 29% se zaregistrujte.
163120,02 Kč s DPH
4 skladem
4 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky tepelného čerpadla smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblok KHY-15PY3 s výkonem 15,45 kW představuje moderní, ekologické a efektivní řešení pro vytápění, chlazení a ohřev teplé vody v rodinných domech i menších komerčních objektech. Díky uzavřené monoblokové konstrukci je instalace jednodušší a nevyžaduje chladírenské práce – celá jednotka se instaluje venku.
Čerpadlo využívá ekologické chladivo R290 s nízkým potenciálem globálního oteplování (GWP), což z něj činí ekologicky odpovědnou volbu. Díky vysoké účinnosti dosahuje energetickou třídu A++ a spolehlivě funguje i při nízkých venkovních teplotách. Je vybaveno moderním regulátorem, tichým ventilátorem a je kompatibilní s chytrým ovládáním.
KAISAI KHY-15PY3 je ideální volbou pro energeticky úsporné domácnosti, které hledají výkonný, spolehlivý a ekologický systém tepelného hospodářství.
Vysoký komfort tepelného čerpadla R290 KHY zajišťuje řídicí jednotka vybavená 5palcovým barevným dotykovým displejem pro rychlý přehled o parametrech jednotky a její intuitivní ovládání.
Tepelná čerpadla KHY splňují požadavky směrnice o ekodesignu (ErP) a odpovídají nejnovějším normám EU.
| Hmotnost | 188,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | KHY-15PY3 |
| Kategorie | Vysokokapacitní tepelné čerpadlo |
| Barva | Černá |
| Hlučnost | 62 dB(A) |
| Typ chladiva: | R290 |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A++/A++ |
| COP do | 4,45 W/W |
| Teplota vody – režim chlazení | 5~15°C |
| Teplota vody – režim vytápění | 9~70°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~43°C |
| Výkon vytápění | 15 kW |
| Hmotnost venkovní jednotky | 202 kg |
Akce
Výhodná balení
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
4 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.