Zobrazeno 641. – 656. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Hydrobox KHSH090 k R290
SKU:
10060
Skladem
32863,02 Kč s DPH| Hmotnost | 39,0 kg |
|---|---|
| Elektrický ohřívač: | 9,00 kW |
| Hlučnost: | 35 dB(A) |
| Hmotnost v obalu: | 58 kg |
| Maximální spotřeba energie: | 9,18 kW |
| Maximální tlak vody: | 3 bar |
| Přípojka vody na straně tepelného čerpadla: | 1″ |
| Přípojka vody na straně TUV: | 1″ |
| Přípojka vody na straně vytápění: | 1″ |
| Rozměry balení (Š × V × H): | 565 × 765 × 350 mm |
| Rozměry zařízení (Š × V × H): | 501 × 676 × 320 mm |
| Tlaková ztráta při 1,7 m³/h: | 22 kPa |
| Napájení V / Ph / Hz: | 380–415 / 3N / 50 Hz |
Teploměr digitální s jehlou TSTP1
SKU:
1182010
Skladem
835,66 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Napájení | 2 x 1,5V |
Teploměr infračervený
SKU:
1182001
Skladem
3502,55 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Pracovní teplota | -50°C až +500°C |
| Napájení | 9V |
Teploměr infračervený s termočlánkem TSTI1
SKU:
1182003
Skladem
3772,04 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
Teplovzdušná pistole GHG 23‑66
SKU:
7160001
Skladem
5195,40 Kč s DPH| Značka | Bosch |
|---|---|
| Pracovní teplota | 50 – 650 °C |
Termostat bezdrátový digitální programovatelný Honeywell Lyric T6R (Y6H910RW4055)
SKU:
3131010
Skladem
6425,27 Kč s DPH| Hmotnost | 0,8 kg |
|---|---|
| Značka | Honeywell |
Těsnění kuželové měděné (podložka) 1/2″ sae 10 ks
SKU:
1162003
Skladem
146,37 Kč s DPH| Hmotnost | 0,01 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/2″ (12,7 mm) |
Těsnění kuželové měděné (podložka) 1/4″ SAE
SKU:
1162005
Skladem
44,77 Kč s DPH| Hmotnost | 0,01 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/4″ (6,35 mm) |
Těsnění kuželové měděné (podložka) 3/4″ SAE
SKU:
1162004
Skladem
44,77 Kč s DPH| Hmotnost | 0,015 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 3/4″ |
Těsnění kuželové měděné (podložka) 3/8″ SAE
SKU:
1162001
Skladem
149,32 Kč s DPH| Hmotnost | 0,01 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 3/8″ (9,52 mm) |
Těsnění kuželové měděné (podložka) 5/8″ SAE
SKU:
1162002
Skladem
44,77 Kč s DPH| Hmotnost | 0,015 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 5/8″ (15,88 mm) |
Vanička na odvod kondenzátu Tecnosystemi BLUE RIVER 1050 × 400 mm + odvod kondenzátu (11100101F)
SKU:
1144028
Skladem
4346,94 Kč s DPH| Hmotnost | 8,0 kg |
|---|
Vanička na odvod kondenzátu Tecnosystemi BLUE RIVER 850 × 400 mm + odvod + topný kabel 3 m (11100100F)
SKU:
1144025
Skladem
5576,08 Kč s DPH| Hmotnost | 8,0 kg |
|---|
Těsnicí gumička pro hadice a ventily 1/4″
SKU:
1186006
Na objednávku
6,03 Kč s DPH| Hmotnost | 0,01 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/4″ (6,35 mm) |
Vanička na odvod kondenzátu Tecnosystemi BLUE RIVER 850 × 400 mm + odvod kondenzátu 3 m (11100100F)
SKU:
1144027
Skladem
4017,18 Kč s DPH| Hmotnost | 8,0 kg |
|---|



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
