Zobrazeno 625. – 640. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Střešní konzole pro klimatizaci 800×520 mm Rodigas MT650
SKU:
1152011
Na objednávku
1789,53 Kč s DPH| Hmotnost | 12,0 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Materiál | ocel |
| Rozměry | 800x520mm |
Střešní průchod TSPAT – 200×200×430
SKU:
1191001
Skladem
2754,46 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 200x270x350 mm |
Svařovaná konzole 800×520 Rodigas MS404
SKU:
1152014
Skladem
2151,02 Kč s DPH| Hmotnost | 4,0 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
| Rozměry | 800x520mm |
Světlo halogen GLI 18V-1900 solo – , bez baterie
SKU:
7170001
Skladem
3095,05 Kč s DPH| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Světelný tok* | 1 900 lm |
| Napětí akumulátoru, funguje s | 18,0 V |
| Hmotnost bez akumulátoru* | 1,6 kg |
| Max. čas provozu 14,4 V | 80 min/Ah |
| Max. čas provozu 18 V | 100 min/Ah |
| Počet úrovní jasu | 2 |
| Balení | bez baterie |
Svorka upínací TCR-21
SKU:
1215004
Skladem
7,50 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | PVC |
| Model | TCR-21 |
Svorka upínací TCR-32
SKU:
1215006
Skladem
14,88 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TCR-32 |
| Materiál | PVC |
Svorka upínací TCR‑25
SKU:
1215005
Skladem
7,50 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | PVC |
| Model | TCR-25 |
Systém UV dezinfekční pro vnitřní jednotky
SKU:
1110004
Skladem
3016,82 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Napájení | 230V, 60Hz |
T-kus 80×60 mm k žlabu Artiplastic DT800813DT černý PVC (T-kus) 4 ks
SKU:
1214047
Skladem
732,59 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Rozměry | 80x60mm |
| Materiál | PVC |
| Barva | Černá |
T-kus 80×60 mm k žlabu Artiplastic DT800813DT hnědý PVC (T-kus) 4 ks
SKU:
1214048
Skladem
714,88 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Rozměry | 80x60mm |
| Barva | Hnědá |
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblok 15,45 kW KHY-15PY3 R290 A++
SKU:
10044
Skladem
163120,02 Kč s DPH| Hmotnost | 188,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | KHY-15PY3 |
| Kategorie | Vysokokapacitní tepelné čerpadlo |
| Barva | Černá |
| Hlučnost | 62 dB(A) |
| Typ chladiva: | R290 |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A++/A++ |
| COP do | 4,45 W/W |
| Teplota vody – režim chlazení | 5~15°C |
| Teplota vody – režim vytápění | 9~70°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~43°C |
| Výkon vytápění | 15 kW |
| Hmotnost venkovní jednotky | 202 kg |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
