Zobrazeno 17. – 32. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Zdvihák elektrický montážní CM520 do nosnosti 140 kg, výška zdvihu 4,9 m
SKU:
8200205
Skladem
56464,63 Kč s DPHNádrž akum. pro tep.čerp. Cordivari Volano BS GBF 100lt.Termico PDC
SKU:
3136017
Skladem
11651,42 Kč s DPH| Hmotnost | 23,0 kg |
|---|
Adaptér Bosch pro diamantové vrtací korunky, stopka SDS-plus se závitem M16, 220 mm
SKU:
8180045
Skladem
1383,26 Kč s DPH| Značka | Bosch |
|---|
Aku chvostová pila BOSCH GSA 18V-LI C
SKU:
7150003
Skladem
4257,28 Kč s DPH| Druh výrobku | Pila |
|---|---|
| Vyhotovení | Chvostová pila |
| Vhodné pro | Dřevo, Beton, Hliník |
| Typ pohonu | Aku |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| max.hloubka řezu do dřeva | 200 mm |
| max.hloubka řezu do trubky | 10 mm |
| Hmotnost včetne akumutátoru | 1,9 kg |
| Balení | Karton |
| Počet akumulátorů | Bez baterie |
| Akumulátorový systém | Bosch Professional AMPShare 18V |
| AKN | 42M5 |
Aku šroubovák BOSCH GSB 18V-90 C Solo
SKU:
7110002
Skladem
5607,57 Kč s DPH| Aliance akumulátoru: | AMPShare |
|---|---|
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátoru: | 1,55 kg |
| Délka hlavy: | 175 mm |
| Max. průmer vrtáku: dřevo: | 68 mm |
| Max. průmer vrtáku: ocel | 13 mm |
| Max. průmer vrtáku: murivo | 13 mm |
| Max. průmer vrtáku: skrutek | 12 mm |
Aku šroubovák BOSCH GSB 18V-90C + 2 x 5,0 Ah + L-Boxx UNI
SKU:
7110001
Skladem
11352,65 Kč s DPH| Aliance akumulátorů | AMPShare |
|---|---|
| Balení | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 – 13 mm |
| Počet stupňů točivého momentu | 20+1 |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 1,55 kg |
| Délka hlavy: | 175 mm |
| Max. průměr vrtáku dřevo: | 68 mm |
| Max. průměr vrtáku ocel: | 13 mm |
| Max. průměr vrtáku murivo: | 13 mm |
| Max. průmer skrutek: | 12 mm |
Akumulační nádrž nesmaltovaná bez výměníku QFAT 101P s pevnou izolací Quadroflex
SKU:
31360010
Skladem
12298,77 Kč s DPH| Hmotnost | 31,0 kg |
|---|
Akumulační nádrž nesmaltovaná bez výměníku QFAT 101P s pevnou izolací Quadroflex
SKU:
3136010
Skladem
12189,18 Kč s DPH| Hmotnost | 31,0 kg |
|---|
Akumulační nádrž o objemu 200 l QFDS 1 200P vhodná pro tepelná čerpadla, výměník 2 m² Quadroflex
SKU:
3136012
Skladem
21988,34 Kč s DPH| Hmotnost | 95,0 kg |
|---|



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
