Zobrazeno 33. – 48. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Akumulační nádrž POLYWARM 200 l na výrobu TÚV se 2 pevnými výměníky
SKU:
3136003
Skladem
23511,94 Kč s DPH| Hmotnost | 164,0 kg |
|---|
Akumulační nádrž s nepřímým ohřevem 300 QF2DS1 vhodná pro tepelná čerpadla Quadroflex
SKU:
3136013
Skladem
34446,40 Kč s DPH| Hmotnost | 102,0 kg |
|---|
Akumulační nádrž s nepřímým ohřevem stacionární BCO HP 160 pro tepelná čerpadla Quadroflex
SKU:
3136011
Na objednávku
23243,06 Kč s DPH| Hmotnost | 76,0 kg |
|---|
Akumulační nádrž QFS 2 300 s dvěma výměníky a izolací
SKU:
3136005
Skladem
26509,45 Kč s DPH| Hmotnost | 164,0 kg |
|---|
Anemometr digitální (větroměr) TSAT1
SKU:
1182006
Skladem
3026,42 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Provozní teplota | -10°C až +50°C |
Čerpadélko kondenzátu Sorriso 11 l
SKU:
1141001
Skladem
2868,61 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 225x70x60 mm |
| Napájení | 230V, 50Hz |
| Třída krytí pohonu | IP20 |
| Ø potrubí | 4 x 6 mm |
| Hlučnost | 21 dB(A) |
Čerpadlo plnicí REMS Solar-Push K 60
SKU:
1183004
Na objednávku
29875,47 Kč s DPH| Hmotnost | 23,0 kg |
|---|---|
| Značka | Rems |
| Model | Push K 60 |
| Objem | 30 litrů |
| Rozměry | 103 x 48 x 54 cm |
| Tlak | 0,55 MPa/5,5 bar/80 psi |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
