Zobrazeno 577. – 592. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Spojka redukovaná mosazná přímá M5/8″ – M3/4″
SKU:
1171004
Skladem
145,76 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | M5/8″ – M3/4″ |
Spojka redukovaná mosazná přímá MXF M1/2″ – F3/8″
SKU:
1171002
Skladem
77,74 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | M1/2″ – F3/8″ |
Spojka redukovaná mosazná přímá MXF M1/2″ – F5/8″
SKU:
1171028
Skladem
99,51 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | M1/2″ – F5/8″ |
Spojka redukovaná mosazná přímá MXF M1/4″ – F3/8″
SKU:
1171001
Skladem
92,37 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | M1/4″ – F3/8″ |
Spojka redukovaná mosazná přímá MxF M3/8 – F1/4
SKU:
1171003
Skladem
53,51 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | M3/8″ – F1/4″ |
Spojka redukovaná mosazná přímá MXF M3/8″ – F1/2″
SKU:
1171013
Skladem
92,37 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | M3/8″ – F1/2″ |
Spojka redukovaná mosazná přímá MXF M5/8″ – F1/2″
SKU:
1171012
Skladem
221,03 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | M5/8″ – F1/2″ |
Spojka redukovaná pevná 20/16mm 10ks
SKU:
1146003
Skladem
657,31 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | homopolymér polypropylén |
Spojka T na pevné potrubí pro odvod kondenzátu TCR-21, bílá
SKU:
1146027
Skladem
65,68 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | PVC |
| Ø připojení | ⌀ 21 mm |
Spojka T na pevné potrubí pro odvod kondenzátu TCR-25, bílá
SKU:
1146028
Skladem
104,55 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | PVC |
| Ø připojení | ⌀ 25 mm |
Spojka T na pevné potrubí pro odvod kondenzátu TCR-32, bílá
SKU:
1146029
Skladem
104,92 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | PVC |
| Ø připojení | ⌀ 32 mm |
Spojka T pro kondenzátní hadice 18–20 mm
SKU:
1146010
Skladem
60,64 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 18-20 mm |
Spojka univerzální (slučovač) pro kondenzátní hadice – dvojcestná 16–18–20 mm
SKU:
1146002
Skladem
46,49 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Ø připojení | 16-18-20 mm |
Spojka univerzální (slučovač) pro kondenzátní hadice – trojcestná 16–18–20 mm
SKU:
1146008
Skladem
53,51 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 16, 18, 20 mm |
Spojka univerzální redukční pro kondenzátní hadice 16–18–20 mm
SKU:
1146007
Skladem
36,41 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 16, 18, 20 mm |
Spojka žlabu 80×60 mm – Artiplastic 080804 černý PVC 30 ks
SKU:
1214045
Skladem
1362,35 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Rozměry | 80x60mm |
| Materiál | PVC |
| Barva | Černá |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
