Zobrazeno 865. – 880. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Jednotka vnitřní klimatizace nástěnná KAISAI ICE BLACK 5,3 kW KLB-18HRHI
SKU:
20053
Skladem
15069,96 Kč s DPH| Hmotnost | 14,6 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | ICE BLACK |
| Barva | Černá |
| Pro velikost místnosti do | 55 m² |
| Průtok vzduchu | 800/600/500 m³/h |
| Výkon chlazení | 5,3 kW |
| Výkon vytápění | 5,6 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 7,0 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 41/37/31/20 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 11,2 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 12,7mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 30 m |
| Ovládací kabely | 5 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 969 x 320 x 241 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -25 / +30 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Jednotka vnitřní klimatizace kazetová stropní KAISAI Compact 5,3 kW – KCA4U-18HRG32X +
SKU:
20076
Skladem
15083,49 Kč s DPH| Hmotnost | 19,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Compact Cassette |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 50 m² |
| Průtok vzduchu | 660/540/300 m³/h |
| Výkon chlazení | 5,3 kW |
| Výkon vytápění | 5,6 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,5 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,1 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 44/41/31,5/25 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 16,2 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 12,7mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 30 m |
| Ovládací kabely | 4 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 570 x 245 x 570 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -15 / +24 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Klimatizace mobilní KAISAI 2,6 kW KPPH-09HRG29
SKU:
20042
Skladem
8962,64 Kč s DPH| Hmotnost | 27,3 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Mobilní KPPH |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 20 m² |
| Průtok vzduchu | 295/195 m³/h |
| Výkon chlazení | 2,6 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A |
| Typ chladiva: | R290 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 52/47,5 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 25,3 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 355 x 703 x 345 mm |
| Provozní rozsah – chlazení | +17 / +35 °C |
Jednotka rekuperační PICO PRO30
SKU:
4110003
Skladem
8365,11 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Lokální rekuperační jednotky |
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | PICO PRO30 |
| Průtok vzduchu | 30 m³/h |
| Hlučnost | 35 db(A) |
| Tepelná účinnost | 90% |
| Účinnosť filt. privád. vzduchu | F7 |
| Účinnost filt. odvád. vzduchu | G4 |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Max. spotřeba energie | 20 W |
| Ø připojení | DN100 |
| Rozměry | 250 x 250 x 500 mm |
| Čistá hmotnost | 2,0 kg |
| Připojení Wi-Fi | Ano + mobilní aplikace |
| Dálkové ovládání | ano |
Jednotka Rekuperační PICO PRO45
SKU:
4110002
Skladem
8663,87 Kč s DPH| Hmotnost | 2,2 kg |
|---|---|
| Kategorie | Lokální rekuperační jednotky |
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | PICO PRO45 |
| Průtok vzduchu | 45 m³/h |
| Hlučnost | 38 dB(A) |
| Tepelná účinnost | 92% |
| Účinnosť filt. privád. vzduchu | F7 |
| Účinnost filt. odvád. vzduchu | G4 |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Max. spotřeba energie | 30 W |
| Ø připojení | DN125 |
| Rozměry | 250 x 250 x 500 mm |
| Čistá hmotnost | 2,2 kg |
| Připojení Wi-Fi | Ano + mobilní aplikace |
| Dálkové ovládání | ano |
Ventil 3-cestný pro přepínání mezi centrálním topením a TUV (pro tepelné čerpadlo 6–10)
SKU:
3133012
Na objednávku
11662,25 Kč s DPH| Hmotnost | 0,7 kg |
|---|---|
| Kategorie | Volitelné příslušenství |
| Značka | Kaisai |
Ventil 3-cestný přepínací ÚT/TUV s pohonem KTSGZ20 a KSRG90 (pro tepelné čerpadlo 6–10 kW)
SKU:
3133008
Na objednávku
11352,65 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Kategorie | Volitelné příslušenství |
| Značka | Kaisai |
Ventil 3-cestný přepínací ÚT/TUV s pohonem KTSGZ25 a KSRG90 (pro tepelné čerpadlo 10–30 kW)
SKU:
3133007
Na objednávku
9460,67 Kč s DPH| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Kategorie | Volitelné příslušenství |
| Značka | Kaisai |
Podstavec antivibrační kaučukový Rodigas 1000 mm pod venkovní jednotku (klimatizace, TČ)
SKU:
1151002
Skladem
2091,25 Kč s DPH| Hmotnost | 22,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Antivibrační kaučukové podstavce |
| Značka | Rodigas |
| Model | RB100-01LC |
| Rozměry | 1000 mm |
| Barva | Černá |
Podstavec antivibrační kaučukový Rodigas 450 mm pod venkovní jednotku (klimatizace, TČ)
SKU:
1151005
Skladem
955,96 Kč s DPH| Hmotnost | 10,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Antivibrační kaučukové podstavce |
| Značka | Rodigas |
| Model | RB045-01LC |
| Rozměry | 450 mm |
| Barva | Černá |
Podstavec antivibrační kaučukový Rodigas 600 mm pod venkovní jednotku (klimatizace, TČ)
SKU:
1151006
Skladem
1049,31 Kč s DPH| Hmotnost | 13,5 kg |
|---|---|
| Kategorie | Antivibrační kaučukové podstavce |
| Značka | Rodigas |
| Model | RB060-01LC |
| Rozměry | 600 mm |
| Barva | Černá |
Konzole skládací podlahová Rodigas SP740
SKU:
1152008
Skladem
1762,71 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | SP740 |
| Kategorie | Konzoly |
| Rozměry | D: 420mm V: 400mm Š: 480mm – 830mm |
| Barva | Stříbrná |
Cu potrubí izolované měkké 1/2″ × 0,8 mm ebrille (50 m) single (12 mm)
SKU:
1161002
Skladem
7935,96 Kč s DPH| Hmotnost | 20,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Měděné potrubí |
| Značka | Ebrille |
| Typ | Izolovaná měkká měděná trubka |
| Průměr | 1/2″ (12,7 mm) |
| Tloušťka stěny | 0,8 mm |
| Izolační vrstva | 9 mm (pěnová izolace) |
| Délka balení | 50 m |
| Certifikace | Vyrobeno podle EN12735-1 |
Cu potrubí izolované měkké 1/4″ 6,35 x 0,8 mm Ebrille (50 m) single (6 mm)
SKU:
1161004
Skladem
4197,01 Kč s DPH| Hmotnost | 20,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Měděné potrubí |
| Značka | Ebrille |
| Typ | Izolovaná měkká měděná trubka |
| Průměr | 1/4″ (6,35 mm) |
| Tloušťka stěny | 0,8 mm |
| Izolační vrstva | 6 mm (pěnová izolace) |
| Délka balení | 50 m |
| Certifikace | Vyrobeno podle EN12735-1 |
Cu potrubí izolované měkké dual 1/4″ + 1/2″ x 0,8 mm Ebrille (25 m)
SKU:
1161006
Skladem
6124,42 Kč s DPH| Hmotnost | 20,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Měděné potrubí |
| Značka | Ebrille |
| Typ | Izolovaná měkká měděná trubka |
| Průměr | 1/4″ (6,35mm) + 1/2″ (12,7mm) |
| Tloušťka stěny | 0,8 mm |
| Izolační vrstva | 6 mm (pěnová izolace) |
| Délka balení | 25 m |
| Certifikace | Vyrobeno podle EN12735-1 |
Cu potrubí izolované měkké dual 1/4″ + 3/8″ x 0,8 mm Ebrille (25m)
SKU:
1161005
Skladem
5096,38 Kč s DPH| Hmotnost | 20,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Měděné potrubí |
| Značka | Ebrille |
| Typ | Izolovaná měkká měděná trubka |
| Průměr | 1/4″ (6,35mm) + 3/8″ (9,52mm) |
| Tloušťka stěny | 0,8 mm |
| Izolační vrstva | 6 mm (pěnová izolace) |
| Délka balení | 25 m |
| Certifikace | Vyrobeno podle EN12735-1 |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
