Zobrazeno 881. – 896. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Cu potrubí izolované měkké 3/8″ 9,52 x 0,8 mm Ebrille (50 m) single (10 mm)
SKU:
1161001
Skladem
6295,51 Kč s DPH| Hmotnost | 20,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Měděné potrubí |
| Značka | Ebrille |
| Typ | Izolovaná měkká měděná trubka |
| Průměr | 3/8″ (9,52 mm) |
| Tloušťka stěny | 0,8 mm |
| Izolační vrstva | 6 mm (pěnová izolace) |
| Délka balení | 50 m |
| Certifikace | Vyrobeno podle EN12735-1 |
Cu potrubí izolované měkké 5/8″ 15,88 × 1 mm ebrille (25 m) single (16 mm)
SKU:
1161003
Skladem
5676,33 Kč s DPH| Hmotnost | 24,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Měděné potrubí |
| Značka | Ebrille |
| Typ | Izolovaná měkká měděná trubka |
| Průměr | 5/8″ (15,88 mm) |
| Tloušťka stěny | 1 mm |
| Izolační vrstva | 9 mm (pěnová izolace) |
| Délka balení | 25 m |
| Certifikace | Vyrobeno podle EN12735-1 |
Ventil Honeywell třícestný zónový s pohonem 230 V 50 Hz, připojení 1″ vnitřní závit
SKU:
1202002
Skladem
2091,25 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Ventily a regulace |
| Značka | Honeywell |
| Typ | Trojcestný zónový ventil s pohonem |
| Průměr | 1″ |
| Připojení | Vnitřní závit 1″ |
| Maximální pracovní tlak | 10 bar |
| Napájení | 230V, 50Hz |
| Rozměry | 110 x 90 x 85 mm |
| Třída krytí pohonu | IP40 |
| Doba přechodu ventilu | ~15 sekund (v závislosti od napájení) |
| Průtokový otvor (Kvs) | 6,3 m³/ h |
| Ovládání | Přepínací kontakt SPDT (Single Pole Double Throw) |
| Počet vodičů | 3 |
| Délka kabelu | 1 m |
| Materiál | Mosaz |
Kabel ohebný H05VV-F 3×2,5 PVC bílý CYSY (balení 100 m)
SKU:
1120005
Skladem
3734,40 Kč s DPH| Hmotnost | 25,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Elektroinstalační materiál |
| typ kabelu | H05VV-F 3×2,5 CYSY |
| Počet vodičů | 3 |
| Průřez vodiče | 2,5 mm² |
| Materiál | Ohybná lanovaná měď |
| Izolační vrstva | PVC (polyethylen) |
| Barva | Hnědý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič) |
| Délka balení | 100 m |
| Maximální napětí | 300/500 V |
| Provozní teplota | -5 °C až +70 °C |
| Normy | Splňuje normy EN 50525-2-11. |
Kabel pevný CYKY-J 3×2,5 PVC černý (balení 100 m)
SKU:
1120006
Skladem
3136,87 Kč s DPH| Hmotnost | 25,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Elektroinstalační materiál |
| typ kabelu | CYKY-J 3×2,5 |
| Počet vodičů | 3 |
| Průřez vodiče | 2,5 mm² |
| Materiál | Měď |
| Izolační vrstva | PVC (polyethylen) |
| Barva | Hnědý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič) |
| Délka balení | 100 m |
| Maximální napětí | 450/750 V |
| Provozní teplota | -40 °C až +70 °C |
| Normy | Splňuje požadavky EN 50575 (požární bezpečnost kabelů) |
Kabel pevný CYKY-J 3×4 PVC černý (balení 100 m)
SKU:
1120002
Skladem
5228,24 Kč s DPH| Hmotnost | 17,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Elektroinstalační materiál |
| typ kabelu | CYKY-J 3×4 |
| Počet vodičů | 3 |
| Průřez vodiče | 4 mm² |
| Materiál | Měď |
| Izolační vrstva | Bezhalogenový materiál (HFFR) |
| Barva | Hnědý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič) |
| Délka balení | 100 m |
| Maximální napětí | 450/750 V |
| Provozní teplota | -40 °C až +70 °C |
| Normy | Splňuje požadavky EN 50575 (požární bezpečnost kabelů) |
Kabel pevný CYKY-J 5×1,5 PVC černý (balení 100 m)
SKU:
1120007
Skladem
3147,82 Kč s DPH| Hmotnost | 17,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Elektroinstalační materiál |
| typ kabelu | CYKY-J 5×1,5 |
| Počet vodičů | 3, 5 |
| Průřez vodiče | 1,5 mm², 2,5 mm² |
| Materiál | Měď |
| Izolační vrstva | PVC (polyethylen) |
| Barva | Hnědý, černý, šedý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič), Hnědý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič) |
| Délka balení | 100 m |
| Maximální napětí | 450/750 V |
| Provozní teplota | -40 °C až +70 °C |
| Normy | Splňuje požadavky EN 50575 (požární bezpečnost kabelů) |
Kabel pevný CYKY-J 5×2,5 PVC černý (balení 100 m)
SKU:
1120004
Skladem
4929,47 Kč s DPH| Hmotnost | 25,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Elektroinstalační materiál |
| typ kabelu | CYKY-J 5×2,5 |
| Počet vodičů | 5 |
| Průřez vodiče | 2,5 mm² |
| Materiál | Měď |
| Izolační vrstva | PVC (polyethylen) |
| Barva | Hnědý, černý, šedý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič) |
| Délka balení | 100 m |
| Maximální napětí | 450/750 V |
| Provozní teplota | -40 °C až +70 °C |
| Normy | Splňuje požadavky EN 50575 (požární bezpečnost kabelů) |
Kabel pevný N2XH-J 3×2,5 RE EFK PVC černý (balení 100 m)
SKU:
1120003
Na objednávku
5676,33 Kč s DPH| Hmotnost | 17,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Elektroinstalační materiál |
| typ kabelu | N2XH-J 3×2,5 RE EFK |
| Počet vodičů | 3 |
| Průřez vodiče | 2,5 mm² |
| Materiál | Měď |
| Izolační vrstva | Bezhalogenový materiál (HFFR) |
| Barva | Hnědý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič) |
| Délka balení | 100 m |
| Maximální napětí | 600/1000 V |
| Provozní teplota | -30 °C až +90 °C |
| Normy | EN 50575, třída reakce na oheň Eca. |
Kabel pevný N2XH-J 3×4,0 REEFK PVC černý (balení 100 m)
SKU:
1120001
Na objednávku
8962,64 Kč s DPH| Hmotnost | 28,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Elektroinstalační materiál |
| typ kabelu | N2XH-J 3×4,0 RE EFK |
| Počet vodičů | 3 |
| Průřez vodiče | 4 mm² |
| Materiál | Měď |
| Izolační vrstva | Bezhalogenový materiál (HFFR) |
| Barva | Hnědý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič) |
| Délka balení | 100 m |
| Maximální napětí | 600/1000 V |
| Provozní teplota | -30 °C až +90 °C |
| Normy | EN 50575, třída reakce na oheň Eca. |
Ovladač dálkový KAISAI ccm-30 centrální
SKU:
3131006
Dostupné na objednávku
18722,08 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Kategorie | Dálkové ovladače |
| Značka | Kaisai |
| Model | CCM-30 |
Ovladač dálkový KAISAI kjr90a kabelový
SKU:
3131008
Dostupné na objednávku
5700,56 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Kategorie | Dálkové ovladače |
| Značka | Kaisai |
| Model | KJR90A |
Ovladač dálkový KAISAI rg10a bezdrátový
SKU:
3131005
Dostupné na objednávku
4133,91 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Kategorie | Dálkové ovladače |
| Značka | Kaisai |
| Model | RG10A |
Ovladač dálkový KAISAI rg10n2 bezdrátový
SKU:
3131002
Dostupné na objednávku
3157,53 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Kategorie | Dálkové ovladače |
| Značka | Kaisai |
| Model | RG10N2 |
Ovladač dálkový KAISAI rg57 bezdrátový
SKU:
3131004
Dostupné na objednávku
1882,15 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Kategorie | Dálkové ovladače |
| Značka | Kaisai |
| Model | RG57 |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
