Zobrazeno 817. – 832. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Spojka PVC žlabu 78×58 mm MG75-OPT
SKU:
1214023
Skladem
43,79 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MG 75 – OPT W |
| Rozměry | 78x58x55 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
PVC T-kus 104x68mm DT102-OPT
SKU:
1214028
Skladem
179,83 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | DT 102 – OPT W |
| Rozměry | 104x68x210x160 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Materiál | Plast |
PVC T-kus 66x48mm DT62-OPT
SKU:
1214030
Skladem
155,35 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | DT 62 – OPT W |
| Rozměry | 66x48x180x130x60 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Materiál | Plast |
Pvc t – kus 78x58mm dt75-opt
SKU:
1214017
Skladem
160,39 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | DT 75 – OPT W |
| Rozměry | 78x58x180x130 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Materiál | Plast |
Roh PVC vnitřní 104x68mm CAI102-OPT
SKU:
1214033
Skladem
92,37 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | CAI 102 – OPT W |
| Materiál | Plast |
| Rozměry | 104x68x135 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Roh PVC vnitřní 66x48mm CAI62-OPT
SKU:
1214018
Skladem
65,44 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | CAI 62 – OPT W |
| Rozměry | 66×48 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Materiál | Plast |
Roh PVC vnitřní 78×58 mm CAI75-OPT
SKU:
1214024
Skladem
68,39 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | CAI 75 – OPT W |
| Rozměry | 78x58x115 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Materiál | Plast |
Vnější roh PVC 104×68 mm CAE102-OPT
SKU:
1214032
Skladem
99,51 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Model | CAE102-OPT |
| Rozměry | 104×68 mm |
| Materiál | PVC |
| Značka | Tecnosystemi |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Vnější roh PVC 66×48 mm CAE62-OPT
SKU:
1214027
Skladem
75,28 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | CAE62-OPT |
| Rozměry | 66×48 mm |
| Materiál | PVC |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Roh pvc vnější 78×58 mm CAE75-OPT
SKU:
1214014
Skladem
77,98 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | CAE75-OPT |
| Rozměry | 78×58 mm |
| Materiál | PVC |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Žlab PVC 100x66x2000 mm s ochrannou fólií TP102-OPT-FC 6 ks/bal
SKU:
1213003
Skladem
2390,01 Kč s DPH| Hmotnost | 1,7 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TP 102 – OPT-FC |
| Rozměry | 100×66 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Délka balení | 2 m |
| Materiál | PVC |
Žlab PVC 62x46x2000 mm s ochrannou fólií TP62-OPT-FC 12 ks/bal
SKU:
1213001
Skladem
2390,01 Kč s DPH| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TP 62 – OPT-FC |
| Rozměry | 62×46 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Délka balení | 2 m |
| Materiál | PVC |
Žlab PVC 74x56x2000 mm s ochrannou fólií TP75-OPT-FC 8 ks/bal
SKU:
1213002
Skladem
2098,50 Kč s DPH| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TP 75 – OPT-FC |
| Rozměry | 74×56 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Délka balení | 2 m |
| Materiál | PVC |
Filtr Raminex Cleanguard TF DN25 (magnetický filtr)
SKU:
3120001
Skladem
3983,36 Kč s DPH| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Značka | Raminex |
| Model | CleanGuard TF DN25 |
| Maximální pracovní tlak | 3 bar |
| Materiál | Plast |
Hadice ohybná (Kopex) FXP 20 83270 20 mm 14,1 mm 750 N PVC šedá, balení 50 m
SKU:
1144012
Skladem
893,23 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | DIETZEL UNIVOLT |
| Model | FXP 20 83270 |
| Průměr | 20 mm |
| Materiál | PVC |
| Délka balení | 50 m |
Pevná trubka VRM-Turbo 20 84196 20 mm 17,4 mm 320 N 3 m PVC-U světle šedá s hrdlem
SKU:
1144009
Skladem
59,78 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | DIETZEL UNIVOLT |
| Model | VRM-TURBO 20 84196 |
| Materiál | Plast |
| Průměr | 20 mm |
| Délka balení | 3 m |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
