Zobrazeno 769. – 784. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Zmeták 30 cm standard se závitem a násadou 1500 mm LEVIOR 52195
SKU:
8200134
Skladem
245,02 Kč s DPHZrcadlo teleskopické inspekční s LED světlem_x000d_
SKU:
1182013
Skladem
338,25 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | Nerez, ocel |
Spojka 16 mm žlutá redukovaná pro potrubí nebo hadici pro odvod kondenzátu Ø 14-16-18-20 mm
SKU:
1144005
Skladem
66,79 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS16RU |
| Ø připojení | 14-16-18-20 mm |
| Průměr | 16 mm |
Spojka 18 mm červená redukovaná pro potrubí nebo hadici pro odvod kondenzátu Ø 14-16-18-20 mm
SKU:
1144015
Skladem
66,79 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS18RU |
| Ø připojení | 14-16-18-20 mm |
| Průměr | 18 mm |
Spojka 20 mm modrá redukovaná pro potrubí nebo hadici pro odvod kondenzátu Ø 14-16-18-20 mm
SKU:
1144007
Skladem
66,79 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS20RU |
| Ø připojení | 14-16-18-20 mm |
| Průměr | 20 mm |
Spojka 25 mm zelená redukovaná pro potrubí nebo hadici pro odvod kondenzátu Ø 14-16-18-20 mm
SKU:
1144002
Skladem
66,79 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS25RU |
| Ø připojení | 14-16-18-20 mm |
| Průměr | 25 mm |
Spojka 32 mm bílá redukovaná pro potrubí nebo hadici pro odvod kondenzátu Ø 14-16-18-20 mm
SKU:
1144003
Skladem
66,67 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS32RU |
| Ø připojení | 14-16-18-20 mm |
| Průměr | 32 mm |
Čerpadélko kondenzátu Easy Flow 11 LT mini Tecnosystemi
SKU:
1141002
Skladem
2517,56 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | Easy Flow 11LT |
| Napájení | 230V, 50Hz |
| Rozměry | 97x55x30 mm |
| Třída krytí pohonu | IP20 |
Konzola Flamco Floconsole (red) – konzola tlakové expanzní nádoby
SKU:
3110002
Skladem
716,97 Kč s DPH| Hmotnost | 3,0 kg |
|---|---|
| Značka | Flamco |
| Model | Flexconsole |
| Barva | červená |
Spojka flexibilní PVC žlabu (husí krk) 100×66×520 mm MF102-OPT
SKU:
1211004
Skladem
252,77 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MF 102 – OPT |
| Rozměry | 100x66x520 mm |
| Materiál | Polyetylen |
Spojka flexibilní PVC žlabu (husí krk) 62×48×520 mm MF62-OPT
SKU:
1211002
Skladem
269,49 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MF62-OPT |
| Rozměry | 62x48x520 mm |
| Materiál | Polyetylen |
Spojka flexibilní PVC žlabu (husí krk) 74×56×520 mm MF75-OPT
SKU:
1211003
Skladem
282,65 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MF 75 – OPT |
| Rozměry | 74x56x520 mm |
| Materiál | Polyetylen |
Hadice na odvod kondenzátu d16mm Rogigas (30 m bal.) TU16
SKU:
1144004
Na objednávku
600,86 Kč s DPH| Hmotnost | 8,0 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TU16 |
| Délka balení | 30 m |
| Průměr | 16 mm |
Páska izolační K-FLEX 3×50 mm bílá
SKU:
1130006
Skladem
156,21 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | K-Flex |
| Rozměry | 3×50 mm |
| Barva | Bílá |
Páska izolační páska K-FLEX 3×50mm černá
SKU:
1130002
Skladem
254,00 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | K-Flex |
| Barva | Černá |
| Rozměry | 3×50 mm |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
