Zobrazeno 753. – 768. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
WAGO svorka krabicová 221-415 – 5pólová, 0,2–4,0 mm², páčková, průhledná
SKU:
8200063
Skladem
23,86 Kč s DPHZátka šroubovací mosazná 1/4″ SAE
SKU:
1186005
Skladem
12,30 Kč s DPH| Hmotnost | 0,02 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/4″ (6,35 mm) |
Zátka šroubovací mosazná 5/16″ SAE
SKU:
1186009
Skladem
12,30 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 5/16″ |
Závěsná konzole Rodigas MC700 300
SKU:
1152013
Skladem
2419,90 Kč s DPH| Hmotnost | 8,2 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
| Rozměry | 800x420mm |
Žebřík multifunkční teleskopický hliníkový 4 × 5 příček, pracovní výška 6,5 m
SKU:
8200127
Skladem
6972,99 Kč s DPHZkoušečka napětí TSRT1 0 V – 1000 V AC
SKU:
1182004
Skladem
386,34 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TSRT1 |
| Napájení | 4 x 1,5 V |
| Provozní teplota | 0 až +55°C |
Žlab 80x60x2000 mm Artiplastic 080812 černý PVC 8 ks
SKU:
1213005
Skladem
3369,34 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Rozměry | 80x60x2000mm |
| Materiál | PVC |
Žlab 80x60x2000 mm Artiplastic 080812 hnědý PVC 8 ks
SKU:
1213006
Skladem
3194,06 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Rozměry | 80x60x2000 mm |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
