Zobrazeno 529. – 544. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
SET nástěnná klimatizace KAISAI ART 3,6kW Black KKOH-12RTA1 / KKWF-12RTA1
SKU:
20391
Skladem
27700,46 Kč s DPHSET nástěnná klimatizace KAISAI ART 5,3kW Black KKOH-18RTA1 / KKWF-18RTA1
SKU:
20392
Skladem
41190,86 Kč s DPHSET nástěnná klimatizace KAISAI ART 7,0kW Black KKOH-24RTA1 / KKWF-12RTA1
SKU:
20393
Skladem
48295,83 Kč s DPHSET nástěnná klimatizace KAISAI ART 2,7kW White KKOH-09RTA1 / KKWI-09RTA1
SKU:
20386
Skladem
24852,40 Kč s DPHSET nástěnná klimatizace KAISAI ART 3,6kW White KKOH-12RTA1 / KKWI-12RTA1
SKU:
20387
Skladem
26291,50 Kč s DPHSET nástěnná klimatizace KAISAI ART 5,3kW White KKOH-18RTA1 / KKWI-18RTA1
SKU:
20388
Skladem
39751,88 Kč s DPHSET nástěnná klimatizace KAISAI ART 7,0kW White KKOH-24RTA1 / KKWI-24RTA1
SKU:
20389
Skladem
46856,85 Kč s DPHSET Parapetní klimatizace KAISAI CONSOLE 3,5kW KKOS-12RTA1 / KKGB-12RTA1 White
SKU:
20410
Na objednávku
12383,39 Kč s DPHSET nástěnná klimatizace AURATSU TOKYO White GKOT 2,7kW -09RAA1 / GKWT-09RAA1
SKU:
20406
Na objednávku
0,00 Kč| Značka | Auratsu |
|---|---|
| Model | TOKYO |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 25 m² |
| Průtok vzduchu | 620/580/480/430 m3/h |
| Výkon chlazení | 2,7 (0,6–3,8) kW |
| Výkon vytápění | 3,0 (0,8–4,2) kW |
| SEER Energ. účinnost | 6,2 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 9,52mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 20 m |
| Ovládací kabely | 4×1,5 |
| Napájecí kabely | 3 x 1,5 mm² |
| Napájení | 220-240/50/1 V/Hz/Ph |
| Hmotnost venkovní jednotky | 7,3 kg |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 21,5 kg |
| Rozměry vnitřní jednotky | 761×296×199 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 705×530×279 mm |
SET nástěnná klimatizace AURATSU TOKYO White GKOT 3,5kW -12RAA1 / GKWT-12RAA1
SKU:
20407
Na objednávku
0,00 Kč| Značka | Auratsu |
|---|---|
| Model | TOKYO |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 40 m² |
| Průtok vzduchu | 600/550/500/400 m3/h |
| Výkon chlazení | 3,5 (0,8–4,1) kW |
| Výkon vytápění | 3,8 (1,0–4,2) kW |
| SEER Energ. účinnost | 6,2 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 9,52mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 20 m |
| Ovládací kabely | 4×1,5 |
| Napájecí kabely | 3 x 1,5 mm² |
| Napájení | 220-240/50/1 V/Hz/Ph |
| Hmotnost venkovní jednotky | 7,3 kg |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 21,5 kg |
| Rozměry vnitřní jednotky | 761×296×199 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 705×530×280 mm |
SET nástěnná klimatizace AURATSU TOKYO White GKOT 5,3kW -18RAA1 / GKWT-18RAA1
SKU:
20408
Na objednávku
0,00 Kč| Značka | Auratsu |
|---|---|
| Model | TOKYO |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 45 m² |
| Průtok vzduchu | 950/800/700/600 m3/h |
| Výkon chlazení | 5,3 (1,3–5,7) kW |
| Výkon vytápění | 5,4 (1,3–5,5) kW |
| SEER Energ. účinnost | 6,8 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 12,7mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 20 m |
| Ovládací kabely | 4×1,5 |
| Napájecí kabely | 3 x 1,5 mm² |
| Napájení | 220-240/50/1 V/Hz/Ph |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 11,5 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 27 kg |
| Rozměry vnitřní jednotky | 960×315×221 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 785×555×300 mm |
SET nástěnná klimatizace AURATSU TOKYO White 7,2kW GKOT-24RAA1 / GKWT-24RAA1
SKU:
20409
Na objednávku
0,00 Kč| Značka | Auratsu |
|---|---|
| Model | TOKYO |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 70 m² |
| Průtok vzduchu | 1310/1200/1010/870 m3/h |
| Výkon chlazení | 7,2 (1,8–7,3) kW |
| Výkon vytápění | 7,2 (1,8–7,4) kW |
| SEER Energ. účinnost | 6,1 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35/15,8 mm |
| Maximální délka potrubí | 25 m |
| Ovládací kabely | 4×1,5 |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240/50/1 V/Hz/Ph |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 7,3 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 36,5 kg |
| Rozměry vnitřní jednotky | 1089×328×227 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 825×655×335 mm |
SET Klimatizace nástěnná KAISAI ECO 3,5 kW KEX-12TH2I / KEX-12KTH2O
SKU:
20309
Skladem
11384,39 Kč s DPH| Hmotnost | 34,7 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | ECO |
| Dálkové ovládání | ano |
| Energetická třída | A++/A+ |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 40,5 dB |
| Hlučnost venkovní jednotky | 56 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 7,6 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 23,2 kg |
| Rozměry vnitřní jednotky | 805 mm/285 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 720 mm/495 mm |
| Hodnota SCOP | 4,0 |
| Hodnota SEER | 6,1 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Režim ECO | ano |
| Nočný režim | ano |
SET Klimatizace nástěnná Auratsu Osaka 3,5 kW ATC-12CLHI / ATC-12CLHO
SKU:
20321
Skladem
10186,12 Kč s DPH| Hmotnost | 30,0 kg |
|---|---|
| Výkon chlazení | 3,4 kW |
| Výkon vytápění | 2,9 kW |
| Připojení Wi-Fi | Ano + mobilní aplikace |
| Dálkové ovládání | ano |
| Energetická třída | A++/A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,1 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 43 dB |
| Hlučnost venkovní jednotky | 54 dB(A) |
| Hmotnost venkovní jednotky | 23,2 kg |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 9 kg |
| Rozměry vnitřní jednotky | 777 mm/250mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 712mm/459mm |
| Typ chladiva: | R32 |
| Auto štart | ano |
| Časovač | ano |
| Inverter | ano |
| Značka | Auratsu |
SET klimatizace nástěnná KAISAI NORDIC 3,5 kW KNP‑12NRHI / KNP‑12NRHO
SKU:
20039
Skladem
29978,79 Kč s DPH| Hmotnost | 55,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | NORDIC |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 35 m² |
| Průtok vzduchu | 584 m3/h |
| Výkon chlazení | 3,5 kW |
| Výkon vytápění | 3,8 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A+++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+++ |
| SEER Energ. účinnost | 9,2 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 5,1 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 42,5/36/26/20 dB(A) |
| Hlučnost venkovní jednotky | 56 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 12,6 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 35,2 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 9,52mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 25 m |
| Ovládací kabely | 5 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 1,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 895 x 298 x 248 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 805 x 554 x 330 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -35 / +30°C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
SET Klimatizace nástěnná MITSUBISHI MUZ-LN35VG / MSZ-LN35VG2V 3,5 kW
SKU:
20270
Na objednávku
81813,94 Kč s DPH| Hmotnost | 90,0 kg |
|---|



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
