Zobrazeno 465. – 480. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Sekací kladivo BOSCH GSH 7 VC (SDS-Max, 1500 W, 13 J, kufr)
SKU:
7140002
Skladem
20052,44 Kč s DPH| Jmenovitý příkon | 1.500 W |
|---|---|
| Energie přiklepu | 13J |
| Frekvence příklepu při otáčkách | 1.500 – 3.050 min-1 |
| Hmotnost | 8,5kg |
| Délka | 540 mm |
| Šířka | 115 mm |
| Hodnota emise vibrací ah | 9.5 m/s² |
| Nepresost | K 1.7 m/s² |
Servisní ventil na navařování 1/4″
SKU:
1186001
Skladem
107,38 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/4″ (6,35 mm) |
Servisní ventil na navařování 5/16″
SKU:
1186013
Skladem
65,44 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 5/16″ |
Servopohon pro směšovací ventily ESBE ARA664 M, 230 V, 3-bodový, doba chodu 120 s
SKU:
3137003
Skladem
6094,65 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|
Set 3 ventilů 45° M/F 5/16″ 11133024
SKU:
1185024
Skladem
1344,39 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Uhel | 45° |
| Ø připojení | 5/16″ |
Čerpadlo oběhové WILO STAR-Z NOVA / Z15 1/2″ pro TUV
SKU:
3137005
Na objednávku
3912,38 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|
SET tepelné čerpadlo KAISAI Arctic hydraulický modul + venkovní jednotka 6 kW
SKU:
10006
Na objednávku
124817,94 Kč s DPH| Hmotnost | 107,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Arctic |
| Kategorie | Split |
| Výkon vytápění | 6,2 kW |
| Napájení vnitřní jednotka | 220-240V / 1f / 50Hz |
| Napájení venkovní jednotka | 220-240V / 1f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 5,2 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | 5~35°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry vnitřní jednotky | 420 x 790 x 270 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 1008 x 712 x 426 mm |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 37,0 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 58 kg |
SET tepelné čerpadlo KAISAI Arctic hydraulický modul + venkovní jednotka 8 kW
SKU:
10001
Skladem
114114,23 Kč s DPH| Hmotnost | 131,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Arctic |
| Kategorie | Split |
| Výkon vytápění | 8,3 kW |
| Napájení vnitřní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Napájení venkovní jednotka | 220-240V / 1f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 5,2 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | 5~35°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry vnitřní jednotky | 420 x 790 x 270 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 1118 x 865 x 523 mm |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 37,0 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 77 kg |
SET tepelné čerpadlo KAISAI Arctic hydraulický modul + venkovní jednotka 10 kW
SKU:
10002
Skladem
121596,94 Kč s DPH| Hmotnost | 131,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Arctic |
| Kategorie | Split |
| Výkon vytápění | 10 kW |
| Napájení vnitřní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Napájení venkovní jednotka | 220-240V / 1f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 5,2 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | 5~35°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry vnitřní jednotky | 420 x 790 x 270 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 1118 x 865 x 523 mm |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 37,0 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 77 kg |
SET tepelné čerpadlo KAISAI Arctic hydraulický modul + venkovní jednotka 12 kW
SKU:
10005
Skladem
142496,73 Kč s DPH| Hmotnost | 170,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Arctic |
| Kategorie | Split |
| Výkon vytápění | 12,10 kW |
| Napájení vnitřní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Napájení venkovní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 5,2 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | 5~35°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry vnitřní jednotky | 420 x 790 x 270 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 1118 x 865 x 523 mm |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 39 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 112 kg |
SET tepelné čerpadlo KAISAI Arctic hydraulický modul + venkovní jednotka 14 kW
SKU:
10004
Skladem
143666,46 Kč s DPH| Hmotnost | 170,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Arctic |
| Kategorie | Split |
| Výkon vytápění | 14,5 kW |
| Napájení vnitřní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Napájení venkovní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 5,2 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | 5~35°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry vnitřní jednotky | 420 x 790 x 270 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 1118 x 865 x 523 mm |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 39 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 112 kg |
SET tepelné čerpadlo KAISAI Arctic hydraulický modul + venkovní jednotka 16 kW
SKU:
10003
Skladem
147627,31 Kč s DPH| Hmotnost | 170,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Arctic |
| Kategorie | Split |
| Výkon vytápění | 16 kW |
| Napájení vnitřní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Napájení venkovní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 5,2 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | 5~35°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry vnitřní jednotky | 420 x 790 x 270 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 1118 x 865 x 523 mm |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 39 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 112 kg |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
