Zobrazeno 897. – 912. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Filtr KAISAI Bio HEPA
SKU:
3132003
Skladem
772,32 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Filtry |
| Značka | Kaisai |
Filtr KAISAI s vitamínem C
SKU:
3132001
Skladem
1369,85 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Filtry |
| Značka | Kaisai |
Filtr KAISAI se stříbrnými částicemi
SKU:
3132005
Skladem
1369,85 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Filtry |
| Značka | Kaisai |
Modul KAISAI invertorový AHU KIT KMS-8142
SKU:
3133005
Dostupné na objednávku
17925,28 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Volitelné příslušenství |
| Značka | Kaisai |
Filtr KAISAI studený katalytický
SKU:
3132002
Skladem
772,32 Kč s DPH| Hmotnost | 15,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Filtry |
| Značka | Kaisai |
Kulový kohout se šroubením na vodu 1″ MF, motýlová rukojeť, PN25, 30 °C – 120 °C
SKU:
1202001
Na objednávku
536,90 Kč s DPH| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Kategorie | Ventily a regulace |
| Značka | Novaservis |
| Model | KFPS3 |
| Typ | Kulový ventil se šroubením |
| Průměr | 1″ |
| Povrchová úprava | odolná proti korozi |
| Připojení | Šroubení na obou stranách |
| Maximální pracovní tlak | 16 bar |
| Pracovní teplota | -20 °C až +120 °C |
| Mechanismus | kulový uzavírací mechanismus |
Modul vzdáleného monitorování (KSM ZNS)
SKU:
3133010
Skladem
8962,64 Kč s DPH| Hmotnost | 4,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Volitelné příslušenství |
| Značka | Kaisai |
Nastavitelná konzole pod klimatizaci s příčkou 420×800 mm Rodigas MS230 206
SKU:
1152005
Skladem
597,53 Kč s DPH| Hmotnost | 3,5 kg |
|---|---|
| Kategorie | Konzoly |
| Značka | Rodigas |
| Model | Rodigas MS230 206 |
| Rozměry | 420 x 800 mm |
| Barva | Bílá |
| Čistá hmotnost | 5,5 kg |
Konzole nastavitelná pod klimatizaci s příčkou 465×800 mm Rodigas MS253 105
SKU:
1152006
Skladem
631,61 Kč s DPH| Hmotnost | 3,9 kg |
|---|---|
| Kategorie | Konzoly |
| Značka | Rodigas |
| Model | Rodigas MS253 105 |
| Rozměry | 465 x 800 mm |
| Barva | Bílá |
| Čistá hmotnost | 6 kg |
Konzole nastavitelná pod klimatizaci s příčkou 550×800 mm Rodigas MS257 105
SKU:
1152010
Skladem
752,88 Kč s DPH| Hmotnost | 4,5 kg |
|---|---|
| Kategorie | Konzoly |
| Značka | Rodigas |
| Model | Rodigas MS257 105 |
| Rozměry | 550 x 800 mm |
| Barva | Bílá |
| Čistá hmotnost | 6,5 kg |
Ovladač nástěnný pro model 150
SKU:
3131001
Dostupné na objednávku
1870,22 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Kategorie | Dálkové ovladače |
| Značka | Kaisai |
| Model | KV-S RHQ |
Jednotka Rekuperační PICO PRO60
SKU:
4110001
Skladem
8962,64 Kč s DPH| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|---|
| Kategorie | Lokální rekuperační jednotky |
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | PICO PRO45 |
| Průtok vzduchu | 60 m³/h |
| Hlučnost | 30 dB(A) |
| Tepelná účinnost | 92% |
| Účinnosť filt. privád. vzduchu | HEPA filtr + uhlíkový filtr (volitelný) |
| Účinnost filt. odvád. vzduchu | G4 |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Max. spotřeba energie | 25 W |
| Ø připojení | DN150 |
| Rozměry | 250 x 250 x 500 mm |
| Čistá hmotnost | 3,2 kg |
| Připojení Wi-Fi | Ano + mobilní aplikace |
| Dálkové ovládání | ano |
Snímač teploty přídavný T1 T5 TW2 TBT1
SKU:
3133011
Skladem
1493,84 Kč s DPH| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Kategorie | Volitelné příslušenství |
| Značka | Kaisai |
Senzor teploty T1B
SKU:
3133001
Na objednávku
374,04 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Kategorie | Volitelné příslušenství |
| Značka | Kaisai |
Teplotní senzor T5 T1B (HP T1)
SKU:
3133002
Na objednávku
1768,37 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Kategorie | Volitelné příslušenství |
| Značka | Kaisai |
Filtr vzduchový F7/M5 – pro model 150 KV-F 150 RHQ
SKU:
3132007
Dostupné na objednávku
3735,63 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Filtry |
| Značka | Kaisai |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
