-
Doručení kurýrem do 30 kg
do 2-3 Dni
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 25% po registraci IČO.
Pro slevu 25% se zaregistrujte.
8365,11 Kč s DPH
2 skladem
2 skladem
do 2-3 Dni
od 300Kč
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Rekuperační jednotky PICO PRO jsou kompaktní a efektivní zařízení pro zajištění čerstvého vzduchu a optimálního klimatu v obytných a menších komerčních prostorách. Tyto jednotky jsou ideálním řešením pro byty, menší domy, kanceláře a podobné prostory, kde je potřeba větrání s rekuperací tepla za účelem snížení energetických nákladů.
Jednotky PICO PRO využívají moderní design, který umožňuje jednoduchou instalaci přímo do zdi. S vysokou účinností rekuperace tepla a nízkou hlučností poskytují zdravé a pohodlné prostředí. Navíc nízké provozní náklady a minimální prostorové nároky činí z těchto jednotek výbornou volbu pro každodenní použití.
Efektivní řešení pro zajištění čerstvého vzduchu a snížení energetických nákladů ve vaší domácnosti.
Zdravé pracovní prostředí díky účinné rekuperaci tepla a nepřetržité ventilaci.
Zdravé pracovní prostředí s nepřetržitou výměnou a filtrací vzduchu.
Spolehlivé zajištění čerstvého vzduchu pro hosty a personál s nízkými provozními náklady.
| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Lokální rekuperační jednotky |
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | PICO PRO30 |
| Průtok vzduchu | 30 m³/h |
| Hlučnost | 35 db(A) |
| Tepelná účinnost | 90% |
| Účinnosť filt. privád. vzduchu | F7 |
| Účinnost filt. odvád. vzduchu | G4 |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Max. spotřeba energie | 20 W |
| Ø připojení | DN100 |
| Rozměry | 250 x 250 x 500 mm |
| Čistá hmotnost | 2,0 kg |
| Připojení Wi-Fi | Ano + mobilní aplikace |
| Dálkové ovládání | ano |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
2 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.