Zobrazeno 785. – 800. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Ovladač dálkový KAISAI kjr120n(x2) kabelový
SKU:
3131007
Dostupné na objednávku
7294,15 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Barva | Bílá |
Koleno 135° pro pevné potrubí na odvod kondenzátu s O-kroužkem 1/2″ TS20AOR
SKU:
1144006
Skladem
63,35 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS20AOR |
| Materiál | PVC |
| Uhel | 135° |
Koleno 90° pro pevné potrubí na odvod kondenzátu s O-kroužkem 1/2″ TS20COR
SKU:
1144017
Skladem
63,35 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS20COR |
| Materiál | PVC |
| Uhel | 90° |
Koleno elektroinstalační trubky 4120KB 20 mm PVC světlé šedé
SKU:
1144008
Na objednávku
29,89 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | KOPOS |
| Model | 4120 KB |
| Materiál | PVC |
| Průměr | 20 mm |
Deska multifunkční MFB ICE 24
SKU:
3133003
Dostupné na objednávku
4930,70 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | MFB |
| Model | ICE 24 |
| Materiál | ocel |
Deska multifunkční MFB ICE 9–18 HOT
SKU:
3133004
Dostupné na objednávku
4930,70 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | MFB |
| Model | ICE 9-18/HOT |
| Materiál | ocel |
Potrubí pevné pro odvod kondenzátu 1/2″ (2 m ks) TS20TR
SKU:
1144013
Skladem
91,14 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS 20 TR |
| Délka balení | 2 m |
| Rozměry | 120x80x100 cm |
| Materiál | PVC |
Čerpadélko kondenzátu Easy One 11 L
SKU:
1141003
Skladem
2329,37 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 180x46x33 mm |
| Napájení | 230V, 50Hz |
| Ø potrubí | 4 x 6 mm |
Příchytka 20 mm pro pevné potrubí pro odvod kondenzátu TS20CF – bal. 100 ks
SKU:
1144011
Skladem
822,01 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS20CF |
| Průměr | 20 mm |
| Materiál | Plast |
Koncovka PVC 104×68 mm TC102-OPT
SKU:
1214007
Skladem
70,48 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TC 102 – OPT W |
| Rozměry | 104×68 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Koncovka PVC 66×48 mm TC62-OPT
SKU:
1214002
Skladem
65,44 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 66×48 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
SET klimatizace kazetová SUPER SLIM KAISAI 10,6 kW KCD‑36HRG32X / KOD30U‑36HFN32X + KCD‑H
SKU:
20019
Dostupné na objednávku
73547,11 Kč s DPH| Hmotnost | 116,2 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Super Slim Cassette |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 106 m² |
| Průtok vzduchu | 1800/1600/1400 m³/h |
| Výkon chlazení | 10,6 kW |
| Výkon vytápění | 11,1 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,4 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 50/47,5/44,5/39 dB(A) |
| Hlučnost venkovní jednotky | 63 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 33,2 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 80,5 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 9,52 / 15,9mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 75 m |
| Ovládací kabely | 4 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 5 x 2,5 mm² |
| Napájení | 380-420V / 50Hz / 3fázy |
| Rozměry vnitřní jednotky | 910 x 290 x 910 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 946 x 810 x 410 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -15 / +24 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Koncovka pvc 78x58mm tc75-opt
SKU:
1214020
Skladem
65,68 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TC 75 – OPT W |
| Materiál | Plast |
| Rozměry | 78×58 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Kryt PVC průchodu stěnou 104×68 mm TA102-OPT
SKU:
1214005
Skladem
89,91 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TA 102 – OPT W |
| Rozměry | 104×68 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Kryt PVC průchodu stěnou 66×48 mm TA62-OPT
SKU:
1214013
Skladem
38,87 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TA 62 – OPT W |
| Rozměry | 66x48x106x85x72 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Kryt PVC průchodu stěnou 78×58 mm TA75-OPT
SKU:
1214006
Skladem
82,78 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TA 75 – OPT W |
| Rozměry | 78×58 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
