-
Doručení kurýrem do 30 kg
do 2-3 Dni
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Průmyslový vysavač BOSCH GAS 15 PS s výkonem 1100 W a poloautomatickým oklepem filtru – spolehlivé řešení pro suché i mokré vysávání.
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 24% po registraci IČO.
Pro slevu 24% se zaregistrujte.
5783,95 Kč s DPH
1 skladem
1 skladem
do 2-3 Dni
od 300Kč
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Průmyslový vysavač BOSCH GAS 15 PS je kompaktní a výkonné řešení pro suché i mokré vysávání. Díky motoru s výkonem 1100 W nabízí vysoký sací výkon a spolehlivý provoz v dílně, na stavbě či v garáži. Integrovaný poloautomatický systém oklepu filtru zajišťuje nepřetržitý výkon a prodlužuje životnost filtru. Vysavač má robustní konstrukci, velkou mobilitu díky kolečkům a praktickou funkci fukací hadice pro odfukování prachu a nečistot z těžko dostupných míst. Systém Push & Clean umožňuje snadnou údržbu, přičemž nádoba s objemem 15 litrů je ideální pro efektivní sání prachu i kapalin.
| Jmenovitý příkon | 1,100 W |
|---|---|
| Hmotnost | 6 kg |
| Objem nádoby (brutto) | 15 l |
| Objem nádoby netto | 10 l |
| Objem nádoby – voda (netto) | 8 l |
| Délka | 360 mm |
| Výška | 440 mm |
| Max. objemový průtok (turbina) | 53 l/s |
| Kolečka číslo | 4 |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
1 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.