Zobrazeno 65. – 80. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Stroj lehký čisticí Ultra-Hydro, bezkabelový 12 V – 2200 mAh
SKU:
1110016
Skladem
4337,96 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Objem | 5 litrů |
| Tlak | 5 bar |
| Napájení | lithium-iontová baterie, dobíjecí 12 V, 2200 mAh |
| Pracovní teplota | 0-60°C |
Čistič ultrazvukový na dezinfekci klimatizačních systémů
SKU:
1110003
Na objednávku
16456,66 Kč s DPH| Hmotnost | 5,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 285x210x130 mm |
| Hlučnost | ≤70 dBA |
| Napájení | duálne (DC/AC) |
| Provozní teplota | od 0°C do 60°C |
Čisticí roztok na kondenzátory ERRECOM UNIVERSAL NANO, 5 l
SKU:
1110033
Skladem
537,76 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|
Čistička vzduchu s UV lampami a HEPA filtrem – Air-Clean UV 14 m², scc600115
SKU:
1110009
Skladem
3755,07 Kč s DPH| Hmotnost | 3,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Pro velikost místnosti do | 14 m² |
| Hlučnost | <50 dB(A) |
| Rozměry | 210x321x210 mm |
| Napájení | 220 V, 50 Hz |
Čistička vzduchu s UV lampami Air-Clean UV 60 m²
SKU:
1110013
Na objednávku
9265,59 Kč s DPH| Hmotnost | 9,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Pro velikost místnosti do | 60 m² |
| Napájení | 220 V, 50 Hz |
Cu potrubí izolované měkké 5/8″ (15,88 × 1,0 mm) Cuprumfoma – 50 m, single (16 mm)
SKU:
1161014
Skladem
11920,30 Kč s DPH| Hmotnost | 24,0 kg |
|---|
Cu potrubí izolované měkké 7/8″ (22,88 × 1,0 mm) Cuprumfoma – balení 25 m (single)
SKU:
1161013
Skladem
8932,75 Kč s DPH| Hmotnost | 24,0 kg |
|---|
Děrovka / korunka Wood EXPERT, 60 × 60 mm
SKU:
8180002
Na objednávku
729,02 Kč s DPH| Značka | Bosch |
|---|---|
| Rozměry | 60×60 mm |
Detektor elektronický úniku chladiva tsce-100
SKU:
1181006
Skladem
1831,35 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TSCE-100 |
| Rozměry | 229 x 65 x 65 mm |
| Napájení | 2 x 1,5V |
| Provozní teplota | 0 °C až +52 °C |
Detektor stěn D‑tect 120
SKU:
7130002
Skladem
7672,00 Kč s DPH| Značka | Bosch |
|---|---|
| Napájení | 12 V Li-ion nebo 4× LR6 1,5 V (AA) |
Diamantová korunka 60 mm PRO TILE PC PLUS HS
SKU:
8180003
Skladem
2303,42 Kč s DPH| Značka | Bosch |
|---|---|
| Průměr | 60mm |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
