-
Doručení kurýrem do 30 kg
do 2-3 Dni
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Spolehlivá nástěnná klimatizace KAISAI FLY s výkonem 5,3 kW, funkcí Wi-Fi, energetickou třídou A++ a tichým provozem pro pohodlí po celý rok.
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 42% po registraci IČO.
Pro slevu 42% se zaregistrujte.
301339,42 Kč s DPH
10 skladem
10 skladem
do 2-3 Dni
od 300Kč
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Nástěnná klimatizace KAISAI FLY je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort, vysokou energetickou účinnost a čistý vzduch pro jakékoli prostředí. Její moderní a elegantní design zaručuje, že dokonale zapadne do domácností, kanceláří, restaurací i bytů.
Tato klimatizace nabízí různé provozní režimy: Auto, Chlazení, Vytápění, Větrání, díky čemuž je vhodná pro celoroční použití. Inovativní design výměníku tepla a vysoce účinný stejnosměrný motor zaručují spolehlivý výkon při nízké spotřebě energie. Séria FLY se pyšní vysokými hodnotami SEER (až 8,5) a SCOP (až 4,6), což z ní činí energeticky úsporné a ekologické řešení.
Pro zajištění zdravého klimatu využívá filtr studeného katalyzátoru, který neutralizuje škodlivé chemikálie, a Bio HEPA filtr, který efektivně zachytává až 99 % prachových částic, bakterií a virů. Funkce samočištění výměníku prodlužuje životnost zařízení a zlepšuje jeho hygienu.
Uživatelský komfort zvyšuje 3D proudění vzduchu, které rovnoměrně distribuuje teplotu po celé místnosti. Ovládání je jednoduché díky WiFi konektivitě, která umožňuje spravovat klimatizaci přes mobilní aplikaci, a dálkovému ovládání, které podporuje i režim FOLLOW ME, přizpůsobující teplotu na základě polohy ovladače.
Tato klimatizace je praktickým řešením pro jakýkoli prostor, kde je důležitá spolehlivost, tichý provoz a čistý vzduch. KAISAI FLY je ideálním spojením technologie a designu pro moderní způsob života.
| Hmotnost | 48,4 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Fly |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 45 m² |
| Průtok vzduchu | 840/680/540 m³/h |
| Výkon chlazení | 5,3 kW |
| Výkon vytápění | 5,6 kW |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| SEER Energ. účinnost | 7,4 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 42,5/36/26/20 dB(A) |
| Hlučnost venkovní jednotky | 56 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 10,0 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 32,7 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 12,7mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 30 m |
| Ovládací kabely | 5 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 957 x 302 x 213 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 805 x 554 x 330 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -25 / +30 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Akce
Výhodná balení
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
10 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.