Zobrazeno 545. – 560. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Sifon podomítkový regio
SKU:
1145003
Na objednávku
609,71 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 55x120x230x46,5×21 mm |
| Ø připojení | od 16 do 28 mm |
Sifon podomítkový Sipho Stop
SKU:
1145002
Skladem
431,12 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | Plast |
| Rozměry | 124x105x78 mm |
| Ø připojení | 21 mm |
Sifon podomítkový TCR 21 Ø 16, 18, 20, 25
SKU:
1145001
Skladem
143,91 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | Plast |
| Ø připojení | 16/18/20/25 mm |
Silentbloky antivibrační 19×40 mm (4 ks komplet) pod venkovní klimatizační jednotku
SKU:
1151001
Skladem
239,85 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 40x26x30x65 mm |
Silentbloky antivibrační 40×30 mm (4 ks komplet) pod venkovní klimatizační jednotku AV301
SKU:
1151010
Skladem
298,77 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Barva | Černá |
| Model | AV301 |
| Rozměry | 40 x 30 mm |
Spojka flexibilní PVC žlabu (husí krk) 180x103x95mm MGF 102-OPT WHITE
SKU:
1211005
Skladem
627,42 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
