-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 35% po registraci IČO.
Pro slevu 35% se zaregistrujte.
37412,66 Kč s DPH
1 skladem
1 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Nástěnná klimatizace Kaisai ICE je jednotka s moderním a stylovým panelem v bílém a černém provedení. Kromě barevného provedení se vyznačuje také nejvyšší třídou energetické účinnosti a širokými možnostmi ovládání.
Kaisai ICE je vybaven množstvím funkcí, které pečují o zdraví a vysoký komfort uživatele. Ionizace vzduchu odstraňuje z prostředí prachové roztoče, plísně, bakterie a viry, zvlhčuje vzduch a poskytuje příjemný pocit svěžesti v klimatizované místnosti. Funkci čištění dále podporuje Bio-HEPA filtr, který zachytává částice nečistot a mikroorganismy.
Pohodlný provoz klimatizace zajišťuje standardní WiFi modul, který umožňuje ovládat provozní parametry klimatizace 24 hodin denně z jakéhokoli místa, ekonomické režimy ECO a GEAR a 3D přívod vzduchu pro optimální cirkulaci vzduchu a rovnoměrné rozložení teploty v místnosti.
Univerzální možnosti ovládání poskytuje volitelné kabelové dálkové ovládání, centrální ovladač a BMS brána připojené přes rozšiřující desku MFB.
Vhodná pro domy a větší místnosti, kde poskytuje rovnoměrné chlazení, úsporný provoz a vysoký komfort po celý rok.
Vhodná také pro byty nad 46 m², kde zajistí tichý provoz, úsporu energie a příjemnou klimu po celý rok.
Skvělá volba pro kanceláře, zajistí komfortní klima, nízkou spotřebu energie a tichý chod vhodný pro pracovní prostředí.
Databáze EPREL (včetně energetických štítků a popisů produktů):
| Hmotnost | 64,2 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | ICE BLACK |
| Barva | Černá |
| Pro velikost místnosti do | 70 m² |
| Průtok vzduchu | 1090/770/610 m³/h |
| Výkon chlazení | 7,0 kW |
| Výkon vytápění | 7,3 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,4 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 46/37/34,5/21 dB(A) |
| Hlučnost venkovní jednotky | 60,0 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 12,0 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 42 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 9,52 / 15,9mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 50 m |
| Ovládací kabely | 5 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 1083 x 336 x 244 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 890 x 673 x 342 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -5 / +43 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -25 / +35 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
1 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.