-
Doručení kurýrem do 30 kg
do 2-3 Dni
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Výkonný akumulátorový šroubovák BOSCH GSB 18V-90C s dvěma 5,0 Ah bateriemi a praktickým kufrem L-Boxx – profesionální nářadí pro nejnáročnější práce.
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 30% po registraci IČO.
Pro slevu 30% se zaregistrujte.
11352,65 Kč s DPH
1 skladem
1 skladem
do 2-3 Dni
od 300Kč
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Aku šroubovák BOSCH GSB 18V-90C je ideálním pomocníkem pro profesionální montáže i domácí dílnu. Díky výkonnému bezuhlíkovému motoru a krouticímu momentu až 64 Nm zvládá vrtání a šroubování i do tvrdých materiálů. Sada obsahuje dva výkonné akumulátory 18V 5,0 Ah, které zajišťují dlouhou dobu provozu, a praktický kufr L-Boxx pro snadné přenášení a skladování. Díky funkci KickBack Control, kompaktnímu designu a robustní konstrukci je tento šroubovák skvělou volbou pro profesionály, kteří hledají výkon, spolehlivost a maximální komfort při práci.
| Aliance akumulátorů | AMPShare |
|---|---|
| Balení | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 – 13 mm |
| Počet stupňů točivého momentu | 20+1 |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 1,55 kg |
| Délka hlavy: | 175 mm |
| Max. průměr vrtáku dřevo: | 68 mm |
| Max. průměr vrtáku ocel: | 13 mm |
| Max. průměr vrtáku murivo: | 13 mm |
| Max. průmer skrutek: | 12 mm |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
1 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.