-
Doručení kurýrem do 30 kg
do 2-3 Dni
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
BOSCH GWS 18V-10 Solo – výkonná aku úhlová bruska 125 mm s bezuhlíkovým motorem a bezpečnostní funkcí KickBack Control.
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 17% po registraci IČO.
Pro slevu 17% se zaregistrujte.
4741,28 Kč s DPH
1 skladem
1 skladem
do 2-3 Dni
od 300Kč
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Aku úhlová bruska BOSCH GWS 18V-10 Solo s kotoučem o průměru 125 mm nabízí výkon srovnatelný s 1 000W síťovou bruskou. Díky modernímu bezuhlíkovému motoru poskytuje vyšší výkon, delší životnost a efektivní práci i při náročném použití. Součástí je funkce KickBack Control a brzda kotouče, které zvyšují bezpečnost práce. Ergonomická konstrukce a kompaktní design umožňují pohodlné ovládání i v úzkých prostorech. Bruska je kompatibilní se všemi 18V akumulátory a nabíječkami systému BOSCH Professional. Varianta Solo je dodávána bez akumulátoru a nabíječky – ideální pro uživatele, kteří již vlastní 18V systémové baterie BOSCH.
| Kategorie výrobku | akumulátorová úhlová bruska |
|---|---|
| Vlastnosti | pouzdro bez akumulátoru, bez nebíječky |
| Napětí: | 18 V |
| Průměr kotoučů | 125 mm |
| Provozní napětí | 18 V |
| Délka | 328 mm |
| Šířka | 108 mm |
| V | 267 mm |
| Rozměr | (d x š x v) 328 x 108 x 267 mm |
| Hmotnost | 1.570 kg |
| Provedení | Bosch Professional (blauw) |
| Volnoběžné otáčky | 9000 U/min |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
1 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.