-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 36% po registraci IČO.
Pro slevu 36% se zaregistrujte.
90792,08 Kč s DPH
Na objednávku info@aircoshop.cz
Na objednávku info@aircoshop.cz
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Podlahová klimatizace KAISAI KFS je navržena pro efektivní chlazení a vytápění prostor s vysokými nároky na výkon a komfort. Její kompaktní design umožňuje instalaci přímo na podlahu, což z ní činí ideální řešení pro místnosti, kde není možné nebo praktické instalovat nástěnné či stropní jednotky.
Zařízení využívá moderní invertorovou technologii, která zajišťuje úsporný a tichý provoz, a je vybaveno ekologickým chladivem šetrným k životnímu prostředí. Klimatizace nabízí rovnoměrné rozložení vzduchu, což zabezpečuje optimální teplotu v celém prostoru. Ovládání je jednoduché díky intuitivnímu dálkovému ovladači a možnosti Wi-Fi připojení, které umožňuje nastavení přes mobilní aplikaci. Mezi praktické funkce patří odvlhčování, časovač a automatické čištění, které přispívají k čistějšímu a zdravějšímu vzduchu.
Kompaktní a diskrétní řešení pro udržení komfortní teploty v pracovním prostředí.
Vysoký výkon a tichý provoz zaručí komfort hostům i v náročných podmínkách.
Praktická podlahová instalace a efektivní distribuce vzduchu pro příjemné prostředí hostů.
Záznam databáze EPREL (včetně energetických štítků a popisů produktů):
| Hmotnost | 221,3 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Podlahové KFS |
| Pro velikost místnosti do | 140 m² |
| Průtok vzduchu | 2413/2222/2027 m³/h |
| Výkon chlazení | 14,1 kW |
| Výkon vytápění | 16,1 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,1 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 53/49/47 dB(A) |
| Hlučnost venkovní jednotky | 63,5 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 59 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 77 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 9,52 / 15,9mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 75 m |
| Ovládací kabely | 4 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 5 x 2,5 mm² |
| Napájení | 380-420V / 50Hz / 3fázy |
| Rozměry vnitřní jednotky | 629 x 1935 x 456 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 952 x 1333 x 415 mm |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
| Provozní rozsah – vytápění | -15 / +24 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
Na objednávku info@aircoshop.cz
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.