-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 36% po registraci IČO.
Pro slevu 36% se zaregistrujte.
49647,60 Kč s DPH
10 skladem
10 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Kazetová klimatizace KAISAI SLIM (KCD) přináší moderní a úsporné řešení pro chlazení i vytápění v komerčních i obytných prostorách. Díky štíhlému (super slim) provedení je ideální pro instalaci do podhledových stropů s omezeným prostorem, přičemž zachovává estetický vzhled interiéru. Invertorová technologie se stará o plynulou regulaci výkonu, nižší spotřebu energie a tichý provoz.
Panel s 360° výfukem vzduchu zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla nebo chladu v celé místnosti, což zvyšuje komfort uživatelů. Klimatizace využívá ekologické chladivo, šetrné k životnímu prostředí, a je vybavena možností ovládání na dálku přes Wi-Fi, což usnadňuje kontrolu nastavení.
Díky funkcím jako automatické čištění, odvlhčování či časovač je zařízení vhodné do různých typů prostor, od kanceláří, hotelů a restaurací až po byty a domy. KAISAI SLIM (KCD) tak spojuje praktický design, vysokou účinnost a jednoduchou instalaci do jednoho výkonného klimatizačního systému.
Kazetová klimatizace KAISAI SLIM nabízí tichý provoz a rovnoměrné rozložení vzduchu pro pohodlné a produktivní pracovní prostředí.
Elegantní design a Wi-Fi ovládání zaručují komfort hostů a snadné ovládání pro personál po celý rok.
Štíhlé provedení a efektivní chlazení vytvářejí příjemnou atmosféru pro hosty i personál bez rušivých prvků.
Záznam databáze EPREL (včetně energetických štítků a popisů produktů):
| Hmotnost | 81,3 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Super Slim Cassette |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 70 m² |
| Průtok vzduchu | 1300/1140/1000 m³/h |
| Výkon chlazení | 7,0 kW |
| Výkon vytápění | 7,6 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,2 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 45,5/42,5/39,5/27 dB(A) |
| Hlučnost venkovní jednotky | 60,0 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 21,6 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 43,9 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 9,52 / 15,9mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 50 m |
| Ovládací kabely | 4 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 830 x 205 x 830 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 890 x 673 x 342 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -15 / +24 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
10 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.