-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 35% po registraci IČO.
Pro slevu 35% se zaregistrujte.
32684,05 Kč s DPH
50 skladem
50 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Kazetová klimatizace KAISAI COMPACT nabízí kompaktní rozměry a moderní design, díky kterému se hodí do různých typů interiérů. Využívá invertorovou technologii, která zajišťuje spolehlivou regulaci výkonu s ohledem na nízkou spotřebu energie a udržování optimální teploty. Panel s 360° výfukem vzduchu zabezpečuje rovnoměrnou distribuci chlazení či vytápění v místnosti.
Systém je vybaven funkcemi na čištění vzduchu a odvlhčování, což přispívá ke kvalitnějšímu prostředí, a zároveň disponuje možností ovládání prostřednictvím Wi-Fi, což usnadňuje správu nastavení. Díky zesílené konstrukci a nastavitelnému průtoku vzduchu ji využijete v bytech, domech, kancelářích i menších komerčních prostorách. Klimatizace KAISAI COMPACT nabízí tak spolehlivý a flexibilní systém pro zajištění komfortu během celého roku.
360° výfuk vzduchu a invertorová technologie poskytují rovnoměrné chlazení i vytápění pro vyšší produktivitu při práci.
Kazetová klimatizace KAISAI COMPACT zajišťuje tichý provoz a příjemné prostředí pro hosty po celý rok.
Kompaktní provedení a účinná filtrace vzduchu vytvářejí optimální klima pro pohodlí hostů i personálu.
Záznam databáze EPREL (včetně energetických štítků a popisů produktů):
| Hmotnost | 53,9 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Compact Cassette |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 40 m² |
| Průtok vzduchu | 620/520/330 m³/h |
| Výkon chlazení | 3,5 kW |
| Výkon vytápění | 3,8 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,8 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,1 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 42/38,5/31,5/25,5 dB(A) |
| Hlučnost venkovní jednotky | 54 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 16,1 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 26,6 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 9,52mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 25 m |
| Ovládací kabely | 4 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 570 x 245 x 570 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 765 x 555 x 303 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -15 / +24 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
50 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.