-
Doručení kurýrem do 30 kg
do 2-3 Dni
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Elektrický kabel typu CYKY-J 5×1,5 je navržený pro spolehlivé pevné instalace v interiéru i exteriéru. Obsahuje pět měděných vodičů s průřezem 1,5 mm², které jsou izolovány PVC materiálem a chráněny vnějším černým PVC pláštěm. Tento kabel je ideální pro rozvody elektrické energie, osvětlení, zásuvky nebo nízkonapěťová zařízení v budovách a venkovních prostředích.
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 10% po registraci IČO.
Pro slevu 10% se zaregistrujte.
3147,82 Kč s DPH
1 skladem
1 skladem
do 2-3 Dni
od 300Kč
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Elektrický kabel typu CYKY-J 5×1,5 je navržený pro spolehlivé pevné instalace v interiéru i exteriéru. Obsahuje pět měděných vodičů s průřezem 1,5 mm², které jsou izolovány PVC materiálem a chráněny vnějším černým pláštěm z PVC. Tento kabel je ideální pro rozvody elektrické energie, osvětlení, zásuvky nebo nízkonapěťová zařízení v budovách a venkovních prostředích. Kabel CYKY-J 5×1,5 je vhodný pro vícevodičové rozvody v domácnostech, komerčních prostorách i průmyslových aplikacích. Praktické 100metrové balení je ideální pro středně velké a větší projekty.
Vlastnosti a výhody:
| Hmotnost | 17,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Elektroinstalační materiál |
| typ kabelu | CYKY-J 5×1,5 |
| Počet vodičů | 3, 5 |
| Průřez vodiče | 1,5 mm², 2,5 mm² |
| Materiál | Měď |
| Izolační vrstva | PVC (polyethylen) |
| Barva | Hnědý, černý, šedý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič), Hnědý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič) |
| Délka balení | 100 m |
| Maximální napětí | 450/750 V |
| Provozní teplota | -40 °C až +70 °C |
| Normy | Splňuje požadavky EN 50575 (požární bezpečnost kabelů) |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
1 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.