-
Doručení kurýrem do 30 kg
do 2-3 Dni
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Pevný elektrický kabel typu CYKY-J 3×4 je navržený pro bezpečné a spolehlivé rozvody elektrické energie. Skládá se ze tří měděných vodičů s průřezem 4 mm², izolovaných odolným PVC materiálem. Vnější černý PVC plášť zajišťuje odolnost vůči mechanickému poškození, vlhkosti a povětrnostním vlivům. Tento kabel je ideální pro pevné instalace v budovách, exteriérech a pod omítkou.
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 14% po registraci IČO.
Pro slevu 14% se zaregistrujte.
5228,24 Kč s DPH
2 skladem
2 skladem
do 2-3 Dni
od 300Kč
do 2-3 Dni
Nad 25000 Kč zdarma
Pevný elektrický kabel typu CYKY-J 3×4 je navržený pro bezpečné a spolehlivé rozvody elektrické energie. Skládá se ze tří měděných vodičů s průřezem 4 mm², izolovaných odolným PVC materiálem. Vnější černý plášť z PVC zajišťuje odolnost vůči mechanickému poškození, vlhkosti a povětrnostním vlivům. Tento kabel je ideální pro pevné instalace v budovách, exteriérech a pod omítkou.
CYKY-J 3×4 PVC kabel je ideální pro domácí, komerční a průmyslové instalace. Odolné 100metrové balení poskytuje dostatek kabelu pro střední a větší projekty.
Vlastnosti a výhody:
| Hmotnost | 17,0 kg |
|---|---|
| Kategorie | Elektroinstalační materiál |
| typ kabelu | CYKY-J 3×4 |
| Počet vodičů | 3 |
| Průřez vodiče | 4 mm² |
| Materiál | Měď |
| Izolační vrstva | Bezhalogenový materiál (HFFR) |
| Barva | Hnědý, modrý, zeleno-žlutý (ochranný vodič) |
| Délka balení | 100 m |
| Maximální napětí | 450/750 V |
| Provozní teplota | -40 °C až +70 °C |
| Normy | Splňuje požadavky EN 50575 (požární bezpečnost kabelů) |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
2 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.