-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 51% po registraci IČO.
Pro slevu 51% se zaregistrujte.
17545,95 Kč s DPH
11 skladem
11 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Nástěnná klimatizace KAISAI ICE White (série KLW) je moderní vnitřní jednotka pro multi-split systémy, která kombinuje elegantní design s vysokou účinností chlazení a vytápění. Tato jednotka je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort, zároveň byla energeticky úsporná a tichá, což z ní činí ideální volbu pro domácnosti, kanceláře, hotely a další prostory.
KAISAI ICE využívá invertorovou technologii, která zajišťuje přesnou regulaci výkonu a nízkou spotřebu energie. Ekologické chladivo R32 přispívá k ochraně životního prostředí a vícestupňová filtrace zlepšuje kvalitu vzduchu v místnosti. Jednotka je vybavena funkcemi jako časovač, odvlhčování, režim spánku a automatické čištění.
Ovládání je jednoduché a intuitivní díky dálkovému ovladači a možnosti připojení přes Wi-Fi, která umožňuje spravovat nastavení prostřednictvím mobilní aplikace. Elegantní bílé provedení s hladkými liniemi dodává interiéru moderní a sofistikovaný vzhled.
Vhodná pro domy a místnosti, kde zajistí rovnoměrné chlazení, úsporný provoz a vysoký komfort po celý rok.
Vhodná také pro místnosti do 30 m², kde zajistí tichý provoz, úsporu energie a příjemné klima po celý rok.
Skvělá volba pro kanceláře, zajistí komfortní klima, nízkou spotřebu energie a tichý chod vhodný pro pracovní prostředí.
| Hmotnost | 17,3 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | ICE White |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 70 m² |
| Průtok vzduchu | 1090/770/610 m³/h |
| Výkon chlazení | 7,0 kW |
| Výkon vytápění | 7,3 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,4 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 46/37/34,5/21 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 13,6 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 9,52 / 15,9mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 50 m |
| Ovládací kabely | 5 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 1083 x 336 x 244 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -25 / +30 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
11 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.