-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 47% po registraci IČO.
Pro slevu 47% se zaregistrujte.
17727,99 Kč s DPH
1 skladem
1 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Nástěnná klimatizace KAISAI GEO (série KGE) je vysoce výkonná vnitřní jednotka určená pro multi-split systémy. Poskytuje efektivní chlazení a vytápění, přičemž vyniká moderním designem a pokročilými funkcemi. Tato jednotka je vhodná pro použití v domácnostech, kancelářích, hotelech či restauracích, kde je třeba zajistit komfortní teplotu a čistotu vzduchu.
Klimatizace KAISAI GEO je vybavena invertorovou technologií, která zajišťuje plynulou regulaci výkonu, úsporný provoz a tichý chod. Ekologické chladivo R32 šetří životní prostředí a vícestupňová filtrace zajišťuje čistší a zdravější vzduch.
Tato jednotka podporuje intuitivní ovládání pomocí dálkového ovladače a možnost připojení přes Wi-Fi, což umožňuje pohodlné nastavení prostřednictvím mobilní aplikace. Praktické funkce jako časovač, odvlhčování, režim spánku a automatické čištění poskytují maximální komfort pro uživatele.
Elegantní multi-split klimatizace s moderním designem pro pohodlné bydlení.
Kompaktní řešení pro efektivní chlazení a vytápění v moderních bytech.
Tichý chod a flexibilní ovládání zajistí komfortní pracovní prostředí.
Diskrétní design a pokročilé funkce poskytují hostům maximální komfort.
Zajistí rovnoměrnou distribuci vzduchu a příjemnou atmosféru pro hosty i personál.
| Hmotnost | 17,3 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | GEO |
| Barva | Černá |
| Pro velikost místnosti do | 70 m² |
| Průtok vzduchu | 1020/830/640 m³/h |
| Výkon chlazení | 7,0 kW |
| Výkon vytápění | 7,3 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,5 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 47/41,5/30,5 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 13,7 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 9,52 / 15,9mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 30 m |
| Ovládací kabely | 5 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 1080 x 335 x 226 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -25 / +24 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
1 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.