-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 49% po registraci IČO.
Pro slevu 49% se zaregistrujte.
10871,97 Kč s DPH
302 skladem
302 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Nástěnná klimatizace KAISAI FLY (série KWX) je vysoce efektivní vnitřní jednotka navržená pro multi-split systémy, která nabízí komfortní chlazení a vytápění s důrazem na úspornost a tichý provoz. Její moderní a minimalistický design se hodí do jakéhokoli interiéru, ať už se jedná o obytné nebo komerční prostory.
Tato klimatizace využívá invertorovou technologii, která zajišťuje plynulou regulaci výkonu, rychlou odezvu na změny teploty a nízkou spotřebu energie. Je vybavena ekologickým chladivem R32, které snižuje dopad na životní prostředí, a víceúrovňovou filtrací, která zabezpečuje čistý a zdravý vzduch.
KAISAI FLY nabízí intuitivní ovládání pomocí dálkového ovladače nebo možnost Wi-Fi připojení, což umožňuje pohodlné řízení nastavení přes mobilní aplikaci. Zařízení podporuje praktické funkce jako odvlhčování, časovač, režim spánku a automatické čištění, které zvyšují komfort a hygienu používání.
Moderní řešení pro komfortní chlazení a vytápění ve vaší domácnosti.
Ideální klimatizace pro malé i velké prostory s elegantním dizajnem.
Spolehlivý výkon a tichý provoz pro maximální produktivitu.
Flexibilní klimatizace zajistí hostům komfort po celý rok.
Efektivní klimatizace pro příjemné prostředí pro vaše hosty.
| Hmotnost | 13,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Fly |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 55 m² |
| Průtok vzduchu | 840/680/540 m³/h |
| Výkon chlazení | 5,3 kW |
| Výkon vytápění | 5,6 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 7,4 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 42,5/36/26/20 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 10,0 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 12,7mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 30 m |
| Ovládací kabely | 5 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 957 x 302 x 213 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -25 / +30 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
302 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.