-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 35% po registraci IČO.
Pro slevu 35% se zaregistrujte.
17147,92 Kč s DPH
Na objednávku info@aircoshop.cz
Na objednávku info@aircoshop.cz
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Kanalová klimatizace od KAISAI je efektivním řešením pro chlazení a vytápění více místností v rámci multi-split systému. Díky instalaci skryté v podhledu nebo jiném technickém prostoru nenarušuje estetiku interiéru a zároveň zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu.
Vybavena invertorovou technologií nabízí klimatizace tichý a úsporný provoz s přesnou regulací teploty. Ekologické chladivo R32 přispívá k ochraně životního prostředí a splňuje moderní standardy. Jednotka je navržena tak, aby proudění vzduchu prostřednictvím flexibilních potrubí pokrylo více místností nebo zón.
Jednoduché ovládání zajišťuje dálkový ovladač a možnost Wi-Fi připojení, které umožňuje spravovat nastavení přes mobilní aplikaci. Praktické funkce jako časovač, automatické čištění a odvlhčování poskytují vysoký komfort a hygienu.
Diskrétní kanálová instalace zajišťuje pohodlné pracovní prostředí s rovnoměrným rozložením vzduchu.
Nenápadný dizajn a tichý provoz zaručují komfort hostů během celého pobytu.
Efektivní a tiché chlazení vytváří příjemnou atmosféru bez rušivých prvků.
Záznam databáze EPREL (včetně energetických štítků a popisů produktů):
| Hmotnost | 29,6 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Pro velikost místnosti do | 60 m² |
| Průtok vzduchu | 911/706/515 m³/h |
| Výkon chlazení | 5,3 kW |
| Výkon vytápění | 5,6 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,5 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 41/38/34/26 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 24,4 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 12,7mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 25 m |
| Ovládací kabely | 4 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 880 x 210 x 674 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -15 / +24 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
Na objednávku info@aircoshop.cz
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.