Zobrazeno 129. – 144. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Hadovitý vrták 30 / 360 / 450 mm
SKU:
8180021
Skladem
1977,72 Kč s DPH| Značka | Bosch |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Rozměry | 30x360x450 mm |
Hlukoměr digitální (zvukoměr) TSF1
SKU:
1182011
Skladem
3879,05 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Napájení | 3×1.5 V |
Hmoždinka plastová s golierom ZEBRA SHARK 8×52 mm, 200 ks WÜRTH
SKU:
8200234
Skladem
477,98 Kč s DPHHroty proti vtákom Tecnosystemi 12000055
SKU:
1152016
Skladem
89,67 Kč s DPH| Hmotnost | 4,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblock 6,35 kW KHC-06RY1-B
SKU:
10022
Na objednávku
94107,79 Kč s DPH| Hmotnost | 121,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Tepelné čerpadlo Kaisai monoblock |
| Kategorie | Monoblock |
| Výkon vytápění | 6,35 kW |
| Napájení venkovní jednotka | 220-240V / 1f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 4,95 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | -5~43°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~46°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry venkovní jednotky | 1295 x 718 x 429 mm |
| Hmotnost venkovní jednotky | 86 kg |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
