Zobrazeno 81. – 96. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Diamantová korunka 68 mm PRO TILE PC PLUS HS
SKU:
8180004
Skladem
2422,85 Kč s DPH| Značka | Bosch |
|---|---|
| Průměr | 68mm |
Difuzor rozprašovač kondenzátu z klimatizace Wipcool P15J
SKU:
1141004
Skladem
3883,85 Kč s DPH| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Značka | Wipcool |
| Model | P15J |
| Barva | Bílá |
| Hlučnost | 55 dB(A) |
| Provozní teplota | 0-50 °C |
Digitální váha s bezdrátovým displejem a Wi-Fi, nosnost 100 kg
SKU:
1182009
Skladem
9635,45 Kč s DPH| Hmotnost | 4,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 271 x 271 x 74 mm |
| Provozní teplota | -10 ℃ až +40 ℃ |
Elektronická váha s odnímatelným digitálním displejem, kapacita 70–100 kg
SKU:
1182005
Skladem
6388,01 Kč s DPH| Hmotnost | 5,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
Elektronický detektor úniku vodíku TSCE-H
SKU:
1181004
Skladem
10553,52 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TSCE-H |
| Napájení | 4 x 1,5 V |
| Provozní teplota | 0°C až +40°C |
Nádoba expanzní ZILIO M 12 10 Bar 3/4″ (bílá) pro TUV
SKU:
3110008
Skladem
808,48 Kč s DPH| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|
Nádoba expanzní ZILIO M 18 10 Bar 3/4″ (bílá) pro TUV
SKU:
3110009
Skladem
868,63 Kč s DPH| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|
Expanzní nádoba ZILIO M 24 l (10 bar), připojení 1″, bílá pro TUV
SKU:
3110007
Skladem
898,64 Kč s DPH| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|
Nádoba Reflex Provat membránová tlaková expanzní 18 l pro topení
SKU:
3110001
Skladem
1515,85 Kč s DPH| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|---|
| Značka | REFLEX |
| Provozní teplota | 70°C |
| Průměr | 308 mm |
| Maximální pracovní tlak | 4 bar |
| Objem | 18 litrů |
| Plnicí tlak plynu v nádobě | 1,5 bar |
| Připojovací závit | 3/4″ |
| Barva | Bílá |
Nádoba expanzní ZILMET CAL-PRO 18 l / 4 bar pro topení
SKU:
3110003
Skladem
958,54 Kč s DPH| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|
Nádoba expanzní ZILMET CAL-PRO 24 l / 4 bar pro topení
SKU:
3110004
Skladem
1042,43 Kč s DPH| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|
Expanzní nádoba ZILMET CAL-PRO 35 l, 4 bar pro topení
SKU:
3110005
Skladem
1597,40 Kč s DPH| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|
Expanzní nádoba ZILMET CAL-PRO 50 l – 4 bar pro topení
SKU:
3110006
Skladem
2254,96 Kč s DPH| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
