Zobrazeno 833. – 848. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Sada prutů na ohýbání měděných trubek Rodigas – 1/4, 3/8, 1/2, 5/8
SKU:
1183006
Skladem
1178,83 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
Senzor vlhkosti KV-ES-SU
SKU:
3133006
Dostupné na objednávku
1972,43 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
Spojka pro hadici odvodu kondenzátu Rodigas 16-16 – Y1616
SKU:
1144001
Skladem
22,76 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | Y1616 |
| Průměr | 16 mm |
| Materiál | PVC |
| Provozní teplota | -20°C až +40°C |
Spojka pro pevné potrubí pro odvod kondenzátu s O-kroužkem 1/2″ TS20MOR
SKU:
1144010
Skladem
56,83 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS20MOR |
| Průměr | 1/2″ (12,7 mm) |
| Materiál | PVC |
Konzole střešní pro klimatizaci 800×420 mm Rodigas MT630
SKU:
1152004
Na objednávku
1263,09 Kč s DPH| Hmotnost | 12,0 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | MT630 |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
| Rozměry | 800×420 mm |
Potrubí T-kus pro pevné na odvod kondenzátu s O-kroužkem 1/2″ TS20DOR
SKU:
1144014
Skladem
81,30 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | TS20DOR |
| Průměr | 1/2″ (12,7 mm) |
| Materiál | PVC |
Univerzální spojka (slučovač) pro hadici odvodu kondenzátu 16, 18, 20 Rodigas – balení 10 ks
SKU:
1144016
Skladem
412,30 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Model | Y105 |
| Provozní teplota | -20°C až +40°C |
| Průměr | 16, 18, 20 mm |
| Materiál | PVC |
Nůžky univerzální na PVC žlaby
SKU:
1212001
Skladem
1313,89 Kč s DPH| Hmotnost | 0,7 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | Optima |
| Materiál | ocel |
Svorka upínací žlabu Block T‑100
SKU:
1215001
Skladem
9,84 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | T-100 |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
Svorka upínací žlabu BLOCK T‑60
SKU:
1215003
Skladem
9,84 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | T-60 |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
Svorka upínací žlabu block t-72
SKU:
1215002
Skladem
9,84 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | T-72 |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
Vysoko-kapacitní komerční tepelné čerpadlo KAISAI Arctic Power 140 kW
SKU:
10025
Dostupné na objednávku
1105392,39 Kč s DPH| Hmotnost | 690,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Arctic Power |
| Kategorie | Vysokokapacitní tepelné čerpadlo |
| Výkon vytápění | 140 kW |
| Barva | Černá |
| Typ chladiva: | R32 |
| Teplota vody – režim TUV | 30~62°C |
| Teplota vody – režim chlazení | 0~20°C |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -15~48°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~43°C |
| SCOP (35) mírné podnebí | do 4,50 |
| SCOP (55) mírné podnebí | do 3,40 |
Vysoko-kapacitní komerční tepelné čerpadlo KAISAI Arctic Power 75 kW
SKU:
10024
Dostupné na objednávku
687135,81 Kč s DPH| Hmotnost | 455,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Arctic Power |
| Kategorie | Vysokokapacitní tepelné čerpadlo |
| Výkon vytápění | 75 kW |
| Barva | Černá |
| Typ chladiva: | R32 |
| Teplota vody – režim TUV | 30~62°C |
| Teplota vody – režim chlazení | 0~20°C |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -15~48°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~43°C |
| SCOP (35) mírné podnebí | do 4,50 |
| SCOP (55) mírné podnebí | do 3,40 |
Manometr termo – 1/2″ 0–4 bar zadní TMAP
SKU:
1183002
Na objednávku
575,64 Kč s DPH| Hmotnost | 0,08 kg |
|---|---|
| Značka | VALBRASS |
Základna pro model 270kv-p 270 rhq
SKU:
3135003
Dostupné na objednávku
4532,43 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
Základna pro model 360 KV-P 360 RHQ
SKU:
3135001
Dostupné na objednávku
5302,28 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
