Zobrazeno 801. – 816. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Přechod PVC levý vertikální ze stěny na stěnu 66×48 mm MRS62-OPT
SKU:
1214034
Skladem
135,92 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MRS 62 – OPT W |
| Materiál | Plast |
| Rozměry | 66×48 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Přechod PVC levý vertikální ze stěny na stěnu 78×58 mm MRS75-OPT
SKU:
1214029
Skladem
143,91 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MRS 75 – OPT W |
| Rozměry | 78×58 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Roh PVC plochý 90° 104×68 mm CP102-OPT
SKU:
1214010
Skladem
99,51 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | CP 102 – OPT W |
| Rozměry | 104×68 mm |
| Materiál | Plast |
| Uhel | 90° |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Roh PVC plochý 90° 66×48 mm CP62-OPT
SKU:
1214011
Skladem
85,12 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | CP 62 – OPT W |
| Rozměry | 66×48 mm |
| Materiál | Plast |
| Uhel | 90° |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Pvc plochý roh 90° 78x58mm cp75-opt, balení 5ks
SKU:
1214015
Skladem
97,42 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | CP 75 – OPT W |
| Rozměry | 78×58 mm |
| Materiál | Plast |
| Uhel | 90° |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Roh PVC plochý nastavitelný 66x48mm CPS62-OPT
SKU:
1214004
Skladem
160,39 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | CPS 62 – OPT W |
| Rozměry | 66×48 mm |
| Materiál | Plast |
| Uhel | od 80° do 140° |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Roh pvc plochý nastavitelný 78x58mm cps75-opt
SKU:
1214003
Skladem
143,91 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | CPS 75 – OPT W |
| Rozměry | 78×58 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Uhel | od 80° do 140° |
Přechod PVC pravý vertikální ze stěny na stěnu 66x48mm MRD62-OPT
SKU:
1214026
Skladem
135,92 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MRD 62 – OPT W |
| Rozměry | 66×48 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Přechod PVC pravý vertikální ze stěny na stěnu 78×58 mm MRD75-OPT
SKU:
1214021
Skladem
143,91 Kč s DPH| Hmotnost | 3,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MMR 75 – OPT W |
| Rozměry | 78×58 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Přechod PVC do stěny s límcem 104x68mm TM102-OPT
SKU:
1214012
Skladem
128,78 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TM 102 – OPT W |
| Rozměry | 104x68x200x135x85 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Přechod PVC do stěny s límcem 66x48mm TM62-OPT
SKU:
1214009
Skladem
87,58 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TM 62 – OPT W |
| Rozměry | 66x48x155x95x60 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Přechod PVC do stěny s límcem 78×58 mm TM75-OPT
SKU:
1214008
Skladem
114,51 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TM 75 – OPT W |
| Rozměry | 78x58x170x110x74 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Spojka PVC split (doraz na klimatizaci) 66×77,5mm MCS62-OPT
SKU:
1214019
Skladem
77,74 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MCS62-OPT |
| Rozměry | 66×77,5x60x48x56 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Spojka PVC split (doraz na klimatizaci) 78x90mm MCS75-OPT
SKU:
1214022
Skladem
82,78 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MCS 62 – OPT W |
| Rozměry | 66×77,5x60x48x56 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Spojka PVC žlabu 104x68mm MG102-OPT
SKU:
1214001
Skladem
46,25 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MG 102 – OPT W |
| Rozměry | 104x68x70 mm |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Materiál | Plast |
Spojka PVC žlabu 66x48mm MG62-OPT
SKU:
1214031
Skladem
38,87 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | MG 62 – OPT W |
| Rozměry | 66x48x50 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
