Zobrazeno 737. – 752. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Vůně do vnitřní jednotky, balení 4 vůní – bal. 40 ks
SKU:
1110015
Skladem
2838,23 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
Vůně do vnitřní jednotky, vůně sladký domov, bal. 10 ks
SKU:
1110014
Skladem
755,84 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | nan |
Vůně do vnitřní jednotky, vůně vanilka, celé balení 10 ks
SKU:
1110024
Skladem
755,84 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | nan |
Vůně do vnitřní jednotky, vůně Wellness, celé balení 10 ks
SKU:
1110021
Skladem
757,80 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | nan |
Vůně do vnitřní jednotky, vůně zelené jablko, celé balení 10 ks
SKU:
1110022
Skladem
755,84 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | nan |
Vysavač GAS 15 PS (1100W; poloautomatický oklep)
SKU:
7210002
Skladem
5783,95 Kč s DPH| Jmenovitý příkon | 1,100 W |
|---|---|
| Hmotnost | 6 kg |
| Objem nádoby (brutto) | 15 l |
| Objem nádoby netto | 10 l |
| Objem nádoby – voda (netto) | 8 l |
| Délka | 360 mm |
| Výška | 440 mm |
| Max. objemový průtok (turbina) | 53 l/s |
| Kolečka číslo | 4 |
Vysavač Kärcher Víceúčelový WD 3 S
SKU:
8200126
Skladem
3833,05 Kč s DPH| Jmenovitý příkon (W) | 1000 |
|---|---|
| Sací výkon (W) | 230 |
| Vysávaní (mbar) | max. 230 |
| Průtok vzduchu (l/s) | max. 45 |
| Objem nádoby (l) | 17 |
| Materiál nádoby | nerezavějíci ocel |
| Napájecí kabel (m) | 6 |
| Vnút. průměr příslušenství (mm) | 35 |
| Napětí (V) | 220 / 240 |
| Frekvence (Hz) | 50 / 60 |
| Hladina akustického tlaku (dB(A) | 74 |
| Hmotnost včětne obalu (kg) | 7,2 |
| Rozměry | (d x š x v) (mm) |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
