Zobrazeno 561. – 576. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Spojka mosazná přímá 1/2″
SKU:
1171008
Skladem
75,52 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/2″ (12,7 mm) |
Spojka mosazná přímá 1/4″
SKU:
1171014
Skladem
26,69 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/4″ (6,35 mm) |
Spojka mosazná přímá 3/4″
SKU:
1171031
Skladem
200,12 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr | 3/4″ |
Spojka mosazná přímá 3/8″
SKU:
1171010
Skladem
51,29 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 3/8″ (9,52 mm) |
Spojka mosazná přímá 5/8″
SKU:
1171005
Skladem
75,52 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 5/8″ (15,88 mm) |
Spojka na navařování přímá 1/2″ x 1/2″
SKU:
1171025
Skladem
82,41 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/2″ x 1/2″ |
Spojka na navařování přímá 3/4″ x 3/4″
SKU:
1171027
Skladem
204,06 Kč s DPH| Hmotnost | 0,04 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 3/4″ x 3/4″ |
Spojka na navařování přímá 3/8″ × 3/8″
SKU:
1171029
Skladem
65,44 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 3/8″ x 3/8″ |
Spojka na navařování přímá 5/8″ x 5/8″
SKU:
1171020
Skladem
75,28 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 5/8″ x 5/8″ |
Spojka na pevné potrubí pro odvod kondenzátu TCR-25, bílá
SKU:
1146019
Skladem
50,80 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | PVC |
| Ø připojení | ⌀ 25 mm |
Spojka na pevné potrubí pro odvod kondenzátu TCR-32, bílá
SKU:
1146020
Skladem
95,57 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | PVC |
| Ø připojení | ⌀ 32 mm |
Spojka pro pevné potrubí pro odvod kondenzátu TCR-21, bílá
SKU:
1146018
Skladem
44,77 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | PVC |
| Ø připojení | ⌀ 21 mm |
Spojka redukovaná mosazná přímá M1/2″ – M5/8″
SKU:
1171011
Skladem
62,98 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | M1/2″ – M5/8″ |
Spojka redukovaná mosazná přímá M1/4″ – M3/8″
SKU:
1171007
Skladem
58,30 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | M1/4″ – M3/8″ |
Spojka redukovaná mosazná přímá M3/8″ – M1/2″
SKU:
1171006
Skladem
77,74 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | M3/8″ – M1/2″ |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
