Zobrazeno 401. – 416. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Redukce na láhev (adaptér) 1/4″ SAE R410A
SKU:
1171018
Skladem
254,00 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Ø připojení | 1/4″ |
Redukce PVC 102/75 mm RC102-75-OPT
SKU:
1214037
Skladem
118,94 Kč s DPH| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | RC102-75 OPT |
| Rozměry | 104x68x140 mm |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Redukce PVC 75→62 mm RC75‑62‑OPT
SKU:
1214036
Skladem
60,64 Kč s DPH| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | RC75-62 OPT |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
Rekuperační stanice RHTSB s výkonem 1 HP a bezkartáčovými motory pro plyn R32
SKU:
1183018
Skladem
45082,08 Kč s DPH| Hmotnost | 15,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Typ chladiva: | R32 |
| Provozní teplota | 0°C až +40°C |
| Materiál | Polyetylen |
| Napájení | 220 V – 230 V AC 50/60 Hz |
Řezačka malá cu trubek Ø 3 – Ø 28 mm, WK-174
SKU:
1163014
Skladem
213,65 Kč s DPH| Hmotnost | 0,15 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | od 3 mm do 28 mm |
Rezačka profesionálna cu trubiek o 6 – o 42mm, TC-42
SKU:
1163018
Skladem
568,26 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | ocel |
| Ø potrubí | Ø 6 až Ø 42 mm |
Řezačka profesionální Cu trubek Ø 4 – Ø 28 mm, TC-28
SKU:
1163010
Skladem
643,78 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | ocel |
| Ø potrubí | Ø 4 až Ø 28 mm |
Ruční pertlovač (kalíškovací nástroj) v praktickém kufříku – palcový TECNOSYSTEMI 11132074C
SKU:
1163029
Skladem
3196,65 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
Ruční pertlovač (kalíškovací) s řezačkou CU trubek v praktickém kufříku palcová/metrická
SKU:
1163004
Skladem
2521,13 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Ø potrubí | 6 mm, 9 mm, 10 mm, 12 mm, 16 mm, 19 mm |
| Ø připojení | 1/4″, 5/16″, 3/8″, 1/2″, 5/8″, 3/4″ |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
