Zobrazeno 385. – 400. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Prostředek alkalický čisticí 5 l na odstraňování organických zbytků, mastnoty a olejů
SKU:
1110008
Skladem
1263,09 Kč s DPH| Hmotnost | 5,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Objem | 5 litrů |
Prostředek pěnový čisticí 5 l na čištění venkovních jednotek SCC600087
SKU:
1110006
Skladem
896,30 Kč s DPH| Hmotnost | 5,0 kg |
|---|---|
| Značka | nan |
Prostředek pěnový čisticí pro venkovní jednotky 1 l SCC600086
SKU:
1110007
Skladem
238,99 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | nan |
Prostředek samooplachovací na čištění výparníku a kondenzátoru 5 l SCC600083
SKU:
1110019
Skladem
1195,07 Kč s DPH| Hmotnost | 5,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Objem | 5 litrů |
Prut na ohýbání Cu trubek, vysoce ohebný 3/8″ L10 m
SKU:
1163006
Skladem
1391,87 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Délka balení | 10 m |
| Ø potrubí | 3/8″ |
| Materiál | Plast |
Prut na ohýbání CU trubek, vysoce ohebný, 1/2″, délka 10 m
SKU:
1163008
Skladem
1474,40 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | Plast |
| Ø potrubí | 1/2” |
| Délka balení | 10 m |
Prut na ohýbání CU trubek, vysoce ohebný, 5/8″, délka 10 m
SKU:
1163003
Skladem
1540,08 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Délka balení | 10 m |
| Materiál | Plast |
| Ø potrubí | 5/8″ |
Pumpa vakuová dvoustupňová nabíjecí BEV-MB s bezkartáčovým motorem
SKU:
1183021
Skladem
12816,60 Kč s DPH| Hmotnost | 8,5 kg |
|---|
Pumpa vakuová dvoustupňová TS170-BEV-BO R32
SKU:
1183013
Skladem
11389,19 Kč s DPH| Hmotnost | 11,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TS170-BEV-BO |
| Napájení | 230V, 50Hz |
Pumpa vakuová dvoustupňová TS85-BEV-BO R32
SKU:
1183009
Skladem
8899,67 Kč s DPH| Hmotnost | 8,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Model | TS85-BEV-BO |
| Napájení | 230V, 50Hz |
PVC hadice na odvod kondenzátu 18 mm – 16/18 mm, délka 50 m.
SKU:
1142003
Skladem
532,10 Kč s DPH| Hmotnost | 3,0 kg |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Průměr | 16 mm |
| Délka balení | 50 m |
Ráčnový klíč s plochou hlavou pro průměry 3/16″ – 1/4″ – 1/2″ – 9/16″, CH-123
SKU:
1163026
Skladem
268,88 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/2″ (12,7 mm), 1/4″ (6,35 mm), 3/16″, 9/16″ |
Ráčnový klíč s plochou hlavou pro průměry 3/16″ – 1/4″ – 5/16″ – 3/8″, CH-122
SKU:
1163025
Skladem
244,65 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/4″ (6,35 mm), 3/16″, 3/8″ (9,52 mm), 5/16″ |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
