Zobrazeno 369. – 384. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Přepravní kufřík s náhradními díly pro flexibilní hadice
SKU:
1183016
Skladem
955,96 Kč s DPH| Hmotnost | 4,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
Přímá spojka na navařování 1/4″ x 1/4″
SKU:
1171026
Skladem
19,43 Kč s DPH| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/4″ x 1/4″ |
Přímá spojka pro potrubí na odvod kondenzátu čerpadel Easy Flow 4×6
SKU:
1146009
Skladem
176,26 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 4×6 mm |
Přímá spojka pro potrubí na odvod kondenzátu čerpadel Easy Flow 6×9
SKU:
1146001
Skladem
176,26 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 6×9 mm |
Příprava podomítková PVC pro instalaci se žlabem na odvod kondenzátu 56x100x520 mm
SKU:
1142004
Skladem
216,36 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 56x100x520 mm |
| Průměr | 16-20 mm |
Prodlužovací nástavec SDS plus pro korunkové vrtáky 300 mm – M16 s vrtákem
SKU:
8200107
Skladem
215,13 Kč s DPHProfesionální bezdrátový digitální vakuometr na baterie 3×AA
SKU:
1183007
Skladem
7065,49 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Tlak | 27,5 bar |
| Provozní teplota | -178°C do +60°C |
Profesionální řezačka CU trubek Ø 4–32 mm
SKU:
1163015
Skladem
507,62 Kč s DPH| Hmotnost | 0,25 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | ocel |
| Ø potrubí | Ø 4 až Ø 32 mm |
Programovatelná elektronická váha se solenoidovým ventilem a odnímatelným displejem (100 kg)
SKU:
1182007
Skladem
8144,08 Kč s DPH| Hmotnost | 5,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Napájení | 5x 1,5 V |
| Provozní teplota | 10°C až +50°C |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
