Zobrazeno 353. – 368. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Podstavec antivibrační kaučukový SBR Extreme-20 1000 (140×1000)
SKU:
1151003
Na objednávku
2091,25 Kč s DPH| Hmotnost | 15,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 1000x140x95 mm |
Podstavec antivibrační kaučukový SBR Extreme-20 450 (140×450)
SKU:
1151004
Skladem
1349,06 Kč s DPH| Hmotnost | 4,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 450x140x95 mm |
Podstavec antivibrační kaučukový SBR Extreme-20 600 (140×600)
SKU:
1151007
Skladem
1499,00 Kč s DPH| Hmotnost | 8,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 600x140x95 mm |
Podstavec antivibrační Suelo Maxi 450 Ivory (plastový)
SKU:
1151009
Skladem
358,55 Kč s DPH| Hmotnost | 8,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 115 x 100 x 85 mm |
| Materiál | PVC |
Potrubí pevné pro odvod kondenzátu (2 m ks) TCR-21
SKU:
1144018
Skladem
91,14 Kč s DPH| Hmotnost | 1,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Barva | Bílá |
| Materiál | PVC |
| Ø potrubí | Ø 21mm |
| Délka balení | 2 m |
Přechod do stěny 80×60 mm k žlabu Artiplastic 080809 černý PVC (koncovka s lemem) 6 ks
SKU:
1214041
Skladem
722,75 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Barva | Černá |
| Rozměry | 80x60mm |
Přechod do stěny 80×60 mm k žlabu Artiplastic 080809 hnědý PVC (koncovka s lemem) 6 ks
SKU:
1214042
Skladem
693,35 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Rozměry | 80x60mm |
| Materiál | PVC |
| Barva | Hnědá |
Přechodka spojovací s pevnou trubkou vnitřní–vnější 16–18–20–25 / 32–36–40
SKU:
1146004
Skladem
51,29 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Ø potrubí | Ø 32-36-40 mm |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
