Zobrazeno 305. – 320. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Páska chladírenská voděodolná 50 mm x 50 m, bílá
SKU:
1130007
Skladem
156,21 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Délka balení | 50 m |
| Rozměry | 48mm |
| Barva | Stříbrná |
Páska nelepivá PVC vinylová bílá 100 mm × 50 m
SKU:
1130003
Skladem
189,42 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Délka balení | 50 m |
| Materiál | PVC |
| Barva | Bílá |
Páska nelepivá pvc vinylová černá 100mm l50m
SKU:
1130004
Skladem
189,42 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Délka balení | 50 m |
| Barva | Černá |
| Materiál | PVC |
Páska perforovaná pozinkovaná 0,5×17mm l25
SKU:
1130001
Skladem
1311,55 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 0,5×17 mm |
| Délka balení | 25 m |
Pertlovač akumulátorový pertlovač (kalíškovací) 9,6 VDC, WK-E806AM-L
SKU:
1163011
Skladem
12278,23 Kč s DPH| Hmotnost | 2,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Napájení | 9,6 Vdc |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
