Zobrazeno 289. – 304. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Odstraňovač těsnění z hadic a ventilů
SKU:
1110012
Skladem
119,56 Kč s DPH| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
Oscilační bruska BOSCH GOP 18V-28 (Solo)
SKU:
7120005
Skladem
6252,95 Kč s DPH| Vyhotovení | Multibruska |
|---|---|
| Oblast požití | Interiér, Exteriér |
| Typ pohonu | Aku |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet kmitov | 8 000 r/min – 20 000 r/min |
| Hmotnost vrátane akumulátoru | 1,6 kg |
| Balení | karton |
| Součastí balení | Pilový list |
| Počet akumulátoru | Bez baterie |
| EAN | 2007009136424 |
Ovladač dálkový KAISAI KJRH Color
SKU:
3131009
Skladem
5975,09 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Kategorie | Dálkové ovladače |
| Model | RG10N2 |
Pákový rozšiřovač trubek, sada v praktickém kufříku
SKU:
1163012
Skladem
6861,80 Kč s DPH| Hmotnost | 4,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 3/8″, 1/2″, 5/8″, 3/4″, 7/8″, 1 1/8″ |
Páska ALU hliníková typ 511, 50 mm × 50 m
SKU:
1130008
Skladem
156,21 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Délka balení | 50 m |
| Rozměry | 50mm x 50 m |
| Materiál | Hliník |
Páska alu hliníková typ511 100mm x 50m
SKU:
1130010
Na objednávku
275,77 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Rozměry | 100mm x 50m |
| Délka balení | 50 m |
Páska alu hliníková typ511 75mm x 50m
SKU:
1130009
Skladem
215,99 Kč s DPH| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Délka balení | 50 m |
| Rozměry | 75mm x 50m |
Páska černá bitumenová lepící 5×50
SKU:
1130011
Skladem
731,97 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Rozměry | 5mm x 50m |
| Barva | Černá |
| Materiál | bitumenová vrstva s lepivým povrchem |
Páska černá neoprenová lepící 3×50
SKU:
1130005
Skladem
143,42 Kč s DPH| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Délka balení | 10 m |
| Rozměry | 3×50 mm |
| Barva | Černá |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
