Zobrazeno 209. – 224. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Kruhová trubka Den Braven VE1190 – Ø 100 mm/1 m
SKU:
1216001
Na objednávku
0,00 Kč| Značka | Den Braven |
|---|---|
| Ø potrubí | Ø 100 mm |
| Délka balení | 1 m |
| Barva | Bílá |
Kryt přechodu stěnou 80×60 mm k žlabu Artiplastic 080810 černý PVC (přechod stěnou s lemem)
SKU:
1214039
Skladem
1453,49 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | PVC |
| Rozměry | 80x60mm |
Kryt přechodu stěnou 80×60 mm k žlabu Artiplastic 080810 hnědý PVC (přechod stěnou s lemem)
SKU:
1214040
Skladem
1453,49 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Rozměry | 80x60mm |
| Barva | Hnědá |
Kulový ventil ESBE MBA132 DN25 (5/4″) s pohonem, 3cestný, Kvs 11,3 m³/h
SKU:
3133013
Skladem
5676,33 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|
Kušová ohýbačka trubek s řezačkou Cu trubek v praktickém kufříku, CT-999RF
SKU:
1163007
Skladem
6281,00 Kč s DPH| Hmotnost | 5,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Ø potrubí | 3/8” – 7/8” |
Látka ohnivzdorná na svařování mědi
SKU:
1184001
Skladem
1663,82 Kč s DPH| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
Lepicí pistole BOSCH PKP 18 E
SKU:
7160002
Skladem
1577,48 Kč s DPH| Balení: | karton |
|---|---|
| Lepící výkon | 20 g/min |
| Tavené lepidlo průměr: | 11 x 45 – 200 mm |
| Hmotnost: | 0,35 kg |



Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
