Zobrazeno 193. – 208. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Koncovka k žlabu 80×60 mm Artiplastic 080808 (koncovka bez lemu) hnědý PVC 9 ks
SKU:
1214038
Skladem
651,65 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Rozměry | 80x60mm |
| Barva | Hnědá |
Koncovka k žlabu 80×60 mm Artiplastic 080808 černý PVC (koncovka bez lemu) 9 ks
SKU:
1214053
Skladem
651,29 Kč s DPH| Značka | Artiplastic |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Rozměry | 80x60mm |
Konzole pro vnitřní jednotku Tecnosystemi SCC600009
SKU:
1152015
Skladem
5825,77 Kč s DPH| Hmotnost | 4,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Materiál | Plast |
| Rozměry | 72 x 16 cm |
Konzole svařovaná 700×400 Rodigas MS406
SKU:
1152012
Skladem
2075,26 Kč s DPH| Hmotnost | 4,0 kg |
|---|---|
| Značka | Rodigas |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
| Rozměry | 700x400mm |
Korunka děrovací BIMETAL Progressor 68 mm
SKU:
8180010
Skladem
486,96 Kč s DPH| Značka | Bosch |
|---|---|
| Materiál | bimetalový |
| Průměr | 68mm |
Korunka diamantová BOSCH 132×400 mm – suché vrtání (1 1/4″, 2.608.601.411)
SKU:
8180049
Skladem
7917,02 Kč s DPHKorunka diamantová BOSCH 157×400 mm – suché vrtání (1 1/4″, 2.608.601.414)
SKU:
8180048
Skladem
9379,98 Kč s DPHKorunka diamantová jádrová 52mm; 150mm, 1/2″ BSP
SKU:
8180006
Skladem
1610,32 Kč s DPH| Značka | Bosch |
|---|---|
| Materiál | ocel |
Kotouč lamelový brusný 125 × 22,23 mm, zrnitost 80, BOSCH, EN 13743
SKU:
8130004
Skladem
62,73 Kč s DPH


Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
