Zobrazeno 145. – 160. z 959 výsledků
-70%
B2B slevy
Momentálně vidíte běžné ceny.
Zaregistrujte se jako B2B partner a získejte slevy až do -70 %.
Obchod
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblock 8,4kW KHC-08RY3-B
SKU:
10021
Skladem
97244,66 Kč s DPH| Hmotnost | 148,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Tepelné čerpadlo Kaisai monoblock |
| Kategorie | Monoblock |
| Výkon vytápění | 8,40 kW |
| Napájení venkovní jednotka | 220-240V / 1f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 5,22 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | -5~43°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~46°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry venkovní jednotky | 1385 x 865 x 526 mm |
| Hmotnost venkovní jednotky | 105 kg |
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblok 10 kW KHC-10RY3-B
SKU:
10016
Skladem
100381,53 Kč s DPH| Hmotnost | 148,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Tepelné čerpadlo Kaisai monoblock |
| Kategorie | Monoblock |
| Výkon vytápění | 10 kW |
| Napájení venkovní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 5,2 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | -5~43°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~46°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry venkovní jednotky | 1385 x 865 x 526 mm |
| Hmotnost venkovní jednotky | 105 kg |
Hygrometr digitální (vlhkoměr) TSTU1
SKU:
1182008
Skladem
3298,49 Kč s DPH| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Napájení | 3×1.5 V |
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblok 12,1 kW KHC-12RY3-B
SKU:
10023
Skladem
106655,39 Kč s DPH| Hmotnost | 188,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Tepelné čerpadlo Kaisai monoblock |
| Kategorie | Monoblock |
| Výkon vytápění | 12,10 kW |
| Napájení venkovní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 4,81 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | -5~43°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~46°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry venkovní jednotky | 1385 x 865 x 526 mm |
| Hmotnost venkovní jednotky | 144 kg |
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblok 14,5 kW KHC-14RY3-B
SKU:
10020
Skladem
112929,25 Kč s DPH| Hmotnost | 188,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Tepelné čerpadlo Kaisai monoblock |
| Kategorie | Monoblock |
| Výkon vytápění | 14,5 kW |
| Napájení venkovní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 4,72 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | -5~43°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~46°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry venkovní jednotky | 1385 x 865 x 526 mm |
| Hmotnost venkovní jednotky | 144 kg |
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblok 16 kW KHC-16RY3-B
SKU:
10018
Skladem
119203,11 Kč s DPH| Hmotnost | 188,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Tepelné čerpadlo Kaisai monoblock |
| Kategorie | Monoblock |
| Výkon vytápění | 14,5 kW |
| Napájení venkovní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 4,62 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | -5~43°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~46°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry venkovní jednotky | 1385 x 865 x 526 mm |
| Hmotnost venkovní jednotky | 144 kg |
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblock 22 kW KHC-22RX3
SKU:
10017
Dostupné na objednávku
178804,73 Kč s DPH| Hmotnost | 206,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Tepelné čerpadlo Kaisai monoblock |
| Kategorie | Monoblock |
| Výkon vytápění | 22 kW |
| Napájení venkovní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 4,53 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | -5~43°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~46°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry venkovní jednotky | 1129 x 1558 x 440 mm |
| Hmotnost venkovní jednotky | 177 kg |
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblock 30,1kW KHC-30RX3
SKU:
10019
Dostupné na objednávku
185078,59 Kč s DPH| Hmotnost | 206,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Tepelné čerpadlo Kaisai monoblock |
| Kategorie | Monoblock |
| Výkon vytápění | 30,10 kW |
| Napájení venkovní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A++/A+ |
| Typ chladiva: | R32 |
| COP do | 4,19 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 25~65°C |
| Teplota vody – režim chlazení | -5~43°C |
| Teplota vody – režim TUV | 30~60°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~35°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~46°C |
| Rozs. venk. tepl. – TUV | -25~43°C |
| Rozměry venkovní jednotky | 1129 x 1558 x 440 mm |
| Hmotnost venkovní jednotky | 177 kg |
Jádro ventilu 1/4″
SKU:
1186002
Skladem
7,13 Kč s DPH| Hmotnost | 5,0 kg |
|---|---|
| Značka | Tecnosystemi |
| Průměr | 1/4″ (6,35 mm) |
Tepelné čerpadlo KAISAI monoblok KHY-12PY3 – 11,6 kW, R290, A+++
SKU:
10043
Skladem
106655,39 Kč s DPH| Hmotnost | 188,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | KHY-12PY3 |
| Kategorie | Monoblock |
| Výkon vytápění | 11,6 kW |
| Napájení venkovní jednotka | 380-415V / 3f / 50Hz |
| Energetická třída (35°C/55°C) | A+++ / A++ |
| Typ chladiva: | R290 |
| Hlučnost | 63 dB(A) |
| COP do | 4,45 W/W |
| Teplota vody – režim vytápění | 9~70°C |
| Teplota vody – režim chlazení | 5~15°C |
| Rozs. venk. tepl. – vytápění | -25~43°C |
| Rozs. venk. tepl. – chlazení | -5~43°C |
| Hmotnost venkovní jednotky | 160 kg |
Jednorázové nitrilové rukavice GEBOL Black, vel. 10 / XL, 80 ks
SKU:
8200053
Skladem
247,97 Kč s DPH


Split – sety
S integrovaným zásobníkem TUV
Monoblok
Vysoká kapacita
Nástěnné
Multisplit
Kanálové
Mobilní
Parapetní
Podlahové
Stropní
Rekuperační jednotky
Lokální rekuperace
Detektory a analyzátory
Merací přístroje
Montážní nářadí pro chlaďaře a klimatizéry
Expanzní nádoby
Filtry
Termostaty
Dálkové ovladače
Filtry
Volitelné příslušenství
Wi-Fi Modul
Čištění a dezinfekce
Izolace a pásky
Kondenzát
Hadice a potrubí
Spojky a tvarovky
Čerpadla kondenzátu
Sifony
Nádoby na kondenzát
Konzoly a držáky
Konzoly
Antivibrační podstavce
Měděné potrubí a příslušenství
Měděné potrubí
Měděná těsnění
Nářadí
Servisní hadice
Střešní průchody
Vodoinstalace
Ocelové trubky a tvarovky
Žlaby a příslušenství
Tvarovky
Upínací svorky žlabů
Flexibilní spojky žlabu
Nářadí na žlaby
Elektroinstalační materiál
Mosazné spojky a redukce
Ohnivzdorná látka
Ventily a spojky
Aku šroubováky
