-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 26% po registraci IČO.
Pro slevu 26% se zaregistrujte.
29978,79 Kč s DPH
22 skladem
22 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Nástěnná klimatizace Kaisai NORDIC je moderní klimatizace navržená pro extrémní klimatické podmínky, která spolehlivě funguje jak v horku, tak i v mrazech. Tento model zajišťuje efektivní vytápění i při teplotách až do –35 °C díky výkonnému kompresoru a integrovaným topným kabelům pro odtokovou vaničku a kompresor. Hybridní vysoce hustý výměník tepla udržuje plný topný výkon i při teplotě –15 °C, což z něj činí ideální volbu pro celoroční provoz.
Kaisai NORDIC je vybavena množstvím funkcí, které se starají o zdraví a vysoký komfort uživatele. Ionizace vzduchu odstraňuje z prostředí prachové roztoče, plísně, bakterie a viry, zvlhčuje vzduch a poskytuje příjemný pocit svěžesti v klimatizované místnosti. Čisticí funkci dále podporuje sterilizace vzduchu, která účinně likviduje bakterie při 56 °C a zabraňuje vzniku plísní, čímž zlepšuje kvalitu vzduchu.
Pohodlný provoz klimatizace zajišťuje standardní WiFi modul, který umožňuje ovládat provozní parametry klimatizace 24 hodin denně odkudkoliv.
Užijte si flexibilitu klimatizace Kaisai Nordic díky režimům Fireplace, Breeze Away a dálkovému ovládání ventilátoru pro individuální nastavení.
Efektivní chlazení a vytápění pro maximální pohodlí ve vaší domácnosti po celý rok.
Kompaktní řešení s moderním dizajnem, ideální pro menší prostory.
Tichý provoz zajistí komfortní pracovní prostředí.
Výkonné chlazení pro příjemnou atmosféru pro vaše hosty i během horkých dnů.
Integrovaná funkce 3D proudění vzduchu zaručuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu a vyvážené rozložení teploty ve všech částech místnosti.
KAISAI Nordic je ideální volbou pro každou domácnost či kancelář, kde poskytuje optimální výkon, špičkovou účinnost a výjimečný komfort po celý rok.
| Hmotnost | 55,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | NORDIC |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 35 m² |
| Průtok vzduchu | 584 m3/h |
| Výkon chlazení | 3,5 kW |
| Výkon vytápění | 3,8 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A+++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+++ |
| SEER Energ. účinnost | 9,2 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 5,1 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 42,5/36/26/20 dB(A) |
| Hlučnost venkovní jednotky | 56 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 12,6 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 35,2 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 9,52mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 25 m |
| Ovládací kabely | 5 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 1,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 895 x 298 x 248 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 805 x 554 x 330 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -35 / +30°C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
22 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.